Autor Zpráva
martni
Profil
jedna docela velika spolecnost si pomahala pro mne brutalnim spamem...
viz tyhle weby

dunlop-pneu.net/
continental-pneu.net/
pirelli-pneu.net/
kormoran-pneu.net/
prodej-pneu.net/
yokohama-pneu.net/
sava-pneu.net
barum-pneu.net/
goodyear-pneu.net
firestone-pneu.net/
debica-pneu.net/
kleber-pneu.net/
fulda-pneu.net/
nokian-pneu.net

a dalsi....
myslim, ze jsem nebyl sam, kdo na tohle prisel...jelikoz web na ktery vsechny tyhle weby odkazuji jiz ma s-rank 0, jyxo rank 0 a jiz nelze nalezt na jyxu, v seznamu jen varianta s www2. , akorat na googlu jeste stale je. Zajimava je i technika spammera, vytvorit novy web, propojit odkazem na dalsi vytvoreny a na hlavni web. Smazte potom nekdo tohle tema - neni mysleno jako vazne...
Mistr
Profil
Bacha na ty vtípky...
Marty
Profil
Ano, klasické doorway page, co k tomu říci: Spameři, budete se smažit v ohnivým jezeře!
Anonymní
Profil *
Já myslel, že klasický spam vypadá jinak?
Tato společnost musela za každou z těchto domém zaplatit. A platí za ni každý rok - tak je to snad jejich druh REKLAMY na netu. Místo placení 5,-Kč/klik zaplatí 20 domém s názvy pneu, které prodávají - nevím, je-li to od nich chytré nebo hloupé, je to jejich problém. Nevidím, co je na tom špatného - kde je SPAM??
V televizi běží každou hodinu stejná reklama - tak je to spam?
Marty
Profil
Jenže vyhledávače nejsou státními institucemi, je jen na nich se rozhodnout, co se jim líbí a co ne. Tohle se jim nelíbí a proto se to označuje jako spam.

BTW: Ano, reklama v televizi je pro mě spam, vždy když je, chodím na ... (prostě pryč)
Menci
Profil
Martnijelikoz web na ktery vsechny tyhle weby odkazuji jiz ma s-rank 0, jyxo rank 0 a jiz nelze nalezt na jyxu
se není co divit: 50xnula je zase nula - tak kde by nějaký rank vzali? Nebo dříve něco měli a teď jim to spadlo?
Navíc ta úvodní stránka "klikni na logo" asi moc SEO optimalizovaná není :-) - tak se nedivím, že není k nalezení. Myslím, že od té firmy je to spíš SEO neznalost, než "spamerství"
Je někde nějaká definice - co je to SPAM ?
IMHO jeden z bodů definice by musel být - "obtěžuje". Pokud by mně to poslali do mailu, nebo nedejbože dali do Knihy návštěv-do Fora - tak by to spam byl. Ale když si někdo koupí 50 domén a myslí, že to stačí, aby je někdo např. na slovo "pneu pirelli" našel ...
BTW: Ano, reklama v televizi je i pro mě spam
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0