Autor Zpráva
t018
Profil *
Měl bych dotaz, na http://www.google.com/analytics/ jsem zadal mail a heslo na můj účet, a teď mám čekat na Invitation Code?
Ale čekám už dva dny a nic.
Mingan
Profil
Thank you for your interest in Google Analytics!

Google Analytics has experienced extremely strong demand, and as a result, we have temporarily limited the number of new signups as we increase capacity. In the meantime, please submit your name and email address and we will notify you as soon as we are ready to add new accounts. Thank you for your patience.

z GA

Stručně: Ohromný zájem o GA nás donutilo limitovat kapacity a dočasně pozastavit přidávání nových účtů. Zatím prosím pošlete své jméno a email, aby jste byli co nejdříve informováni, až bude možnost přidat další účty. Děkujeme za vaši trpělivost.
Petra
Profil
Ano, teď máš čekat, jsi v pořadí. Jiní čekají i měsíce. V posledních dvou dnech pokud vím nové pozvánky rozesílány nebyly.
SUNíčko
Profil *
Chci se zeptat těch, co měli to štěstí a mají účet Google Analytics, zda někomu funguje funkce Goal, protože já ne a ne to rozběhnout. Pořád tam mám nuly, předem díky za jakoukoliv informaci.
Martin Kuželka
Profil
SUNíčko: ano, funguje.
ninja
Profil
Goal(s) mi taktez bez problemu funguji.
Rocco
Profil *
Google Analytics pomalu nesnasim, mam pomalej net a vzdycky dlouho cekam nez se nacte site s instalovanym Google Analitics
SUNíčko
Profil *
Měl bych ještě jednu otázku. Goly jsme nakonec s pomocí programátorů rozjely. Nesetkal se někdo s tím, že mu Google Analytics vykazují zhruba dvojnásobek návštěv v porovnání např. s Navrcholu.cz? Díky.
Petra
Profil
No pokud je Analytics v hlavičce, zatímco Navrcholu v patičce, může to být celkem skoro reálné.
Leo
Profil
"No pokud je Analytics v hlavičce, zatímco Navrcholu v patičce, může to být celkem skoro reálné."

Navic kazdy system urcite jinak definuje navstevu, je jina dostupnost serveru, atd. Pokud si statistiku nedelate sam, tak stejne nevite co znamena a jsou to hausnumera, Leo
Kajman_
Profil *
A při takovém zdržování si nejeden plaz dát takový nepotřebný server do adblocku ;-)
VitaZ
Profil
Zajímalo by mě, zda někdo z "místních" používajících GA zkoumá údaje v položce Geo Location. U dvou mých webů mě totiž zarazila skutečnost, že obyvatelé Prahy tvoří víc návštěvníků, než zbytek republiky dohromady. Skutečně je v Praze o tolik vyšší penetrace internetu než ve zbytku republiky? Návštěvnost mám cca 1100 a 4000 UI denně, takže statistický vzorek je to snad už docela slušný.
SUNíčko
Profil *
Leo, ty statistiky co vykazuje GA se však liší dosti značně nejen oproti Navrcholu, ale i vůči NetMonitoru. Jediné co jsem do kódu GA doplnil je definice pro Seznam, Centrum a další české fulltexty pro lepší rozlišení statistik.
SUNíčko
Profil *
A ještě jednu otázku bych měl. V jakém časovém pásmu Google Analytics počítá? Pokud počítá jako Google Adwords tedy od 9 do 9 SEČ, lze to nějak přenastavit na od půlnoci do půlnoci? Moc díky za reakci.
charvy
Profil *
Prosím o pozvánku.
Již čekám 14dní a potřebuji tuto funkci urgentně :(
Děkuji moc.
charvy@email.cz
thingwath
Profil
Já jsem se tam napsal někdy před čtvrtrokem či kolik a taky jsem ještě nic nedostal, tak si z toho nic nedělej :-)
Leo
Profil
"Leo, ty statistiky co vykazuje GA se však liší dosti značně nejen oproti Navrcholu, ale i vůči NetMonitoru."

Coz nic nemeni na tom, ze jakakoliv statistika jsou hausnumera pokud presne nedefinujete navstevnost (a casto i potom). Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0