« 1 2 »
Autor Zpráva
Rossoneri
Profil *
Mam domenu kde je italske-pochoutky.cz. Kdyz vyhledam na seznamu slovo italske, tak ji nemuzu najit. Pritom jsem zaindexovanej v seznamu (googlu). Kdyz napisu italske pochoutky nebo italske potraviny jsem na 1 miste.
To nechapu. Jsou tam odkazy na stranky, kde se slovo italske najde jen v článku. A Ja to mam v title, doméně, v H1 nadpisu, keywordu, description atd.
Není to divný?
Chtel bych byt na první stránce. Co proto muzu udelat?
Jsem zacatecnik v SEO.
Marty
Profil
Není to divný?
Je.

Chtel bych byt na první stránce. Co proto muzu udelat?
To chce spousta lidí. U Seznamu vám možná pomůže velký počet zpětných odkazů. Ještě více Vám pomůže placená pozice, na to Seznam slyší opravdu nejlépe.

Vím, že Vám to zrovna nepomůže ale podobné problémy mám taky. Nedávno proběhl nějaký dance, tak počkejte až se pozice trochu ustálí (zatím se to stále pohybuje) snad se to zlepší.
Rossoneri
Profil *
jo ndik.ale nechapu tu logiku.Chtel byh vedet kriterie pro pozici ve vyhledavaci. Jinak me nic nezbývá.
Dik za rady. Nemas nejaky stranky o seo. Ale ne ty proflakle.
Marty
Profil
Aby byly o českých vyhledávačích tak ne, to jsou jen ty profláklé.

Nezapomínejme, že ty kritéria jsou jen součástí nějakého algoritmu, který není neomylný, proto mu holt musíme nějaké ty excesy promíjet.
Simon Grimmich
Profil
No nevidím moc důvodů, proč by ta stránka měla být. Title je poměrně dost dlouhý, uvažoval bych tak o 4-6 slovech. Z H1 bych vyrval "www. - .cz" a pak slovo italské se na stránce vyskytuje 3x. V nadpise a pak až v druhé polovině stránky. Takže bych jich tam dal víc a především co nejblíže k nadpisu.
Rossoneri
Profil *
dik. to jsem chtel slyset
petrp
Profil
Rossoneri

Ja te na to slovo "italske pochoutky" v seznamu vidim. Ono to chvilku trva nez to roboti zatridej i kdyz ji najdou ...
ale spis jsi si nevybral prilis vhodne slova , pouzivaji se k hledani velmi velmi malo, takze ani uzivatele to takrka neprinese.
To spis se zamer na vseobecnejsi veci jako jsou "potraviny" , "vína" , "sýry" (tam je cca do 50 tis nalezenyh www coz neni moc ) a pak to na www specifikuj na tu italii , než to spojení cokoliv italského používat jako frazi pro SEO.
petrp
Profil
Ja si asi spatne precet ten tvuj problem :(
Tak na slovo "italske" ti to vyhodi všchno od každýho oboru něco ... Proč tam nejsi je ten důvod že ty stránky před tebou mají vyssí dulezitost, více zpetnycho odkazu na ne vede, existují déle, mají urcite i vice stranek zaindexovanych nez tech tvych.

Navíc pro tebe není vubec dulezite slovo italské, ale spis to oc jde , jídlo, potraviny, syry, piti, vína ... (a kdo bude hledat konkretni treba italsky syr, tak to uz jen rozsiruje ten syr :)) )
nevim jestli jsem to napsal srozumitelne .. troste slovo italske nech byt a soustred se na ty konretni veci ocem tvoje www jsou, to ze je to z italie je uz druhotnejsi ...
rossoneri
Profil *
a co tomu rikate ted?

Jinak mam navrh: Umoznil bych výměnu odkazů, nebo i treba mensi banner. Podmínka je: musí to být k danému tematu tzn. italie, potraviny, vina, atd.
Vaše dotazy nebo cokoliv co z tim souvisi piste na mail obchod@italske-pochoutky.cz
petrp
Profil
rossoneri

To bych si musel projit detailne cele www a to uz je nad ramec pomoci z fora :)
Jen co ti jeste muzu rici, ze ty odkazy z menu, ktere vedou na neexistujici stranku ti dost ublizi ... alespon kdyby jsi tam mel tu danou www stranku s textem .. stranka se pripravuje, takhle tam prijde robot a z kazdeho z odkazu narazi na 404ku stranka nenalezena - asi ti je jasne jak pak bude prikladat duveru k celemu tomu webu na te domene ...
rossoneri
Profil *
dobre ja to tak udelam.
to PETRP:Mam problem. Jak se resi, kdyz mas css soubor jako externi? Treba mam na ftp slozku kontakty, ta stranka ve slozce kontakty vyzaduje pro styl nejakou url, ja ale nechci aby mela tvar www.blabla.cz/styl.css tu stranku nemuzu upravovat v dreamweavru, protoze nenajde cestu k css souboru.
kdyz jsem mel vsechny ty stranky ve stejne slozce jako styl.css tak nebyl problem.

Dik za pomoc. jsem zacatecnik a jeste si moc s css netykam
petrp
Profil
rossoneri
vubec nevim co ted myslis , ale kdyz to mas v jine slozce treba kontakty a nechces pouzit konkretni url cele , pak preci das

kontakty/styl.css , nebo
./kontakty/styl.css
rossoneri
Profil *
jenze to bych musel soubor styl dat do kazde slozky. ja to nejak zmaknu
petrp
Profil
rossoneri

ne nemusis, dej si styl do hlavniho adresare ... a pak odkazuj z www stranek ktere jsou v podadreari ve tvaru
../styl.css pokud je to vnorene ve dvou pak cesta nahoru bude ../../styl.css
rossoneri
Profil *
to vim, ale kdyz budu chtit jeste zapracovat na strance ve dreamweavru?tak budu muset cestu k souboru prepsat, že?nebo se da pracovat uz z soubory na ftp?
petrp
Profil
rossoneri

ten program nepoužívam takze nevim.
Yuhů
Profil
reaguji na původní dotaz:

slovo "italské" je příliš obecné. Není důvod, aby na něj v první tisícovce vyjížděla každá stránka, která píše něco o něčem italském.

Ty stránky jsou navíc dost mladé a chybí jim rank -- tedy zpětné i dopředné odkazy.

Podle mého názoru je hlavní cíl teď ty stránky dopsat. Pokud je na každé druhé stránce "stránka je ve výstavbě", nemohou se v SEO moc chytit.
Yuhů
Profil
Reaguji na Martyho:
> Ještě více Vám pomůže placená pozice, na to Seznam slyší opravdu nejlépe.

to je s prominutím totální kravina. Fulltext není s platbami za zápisy nijak propojený.
petrp
Profil
Yuhů

mno asi Marthy myslel presne ve fulltextu ten obdelnik "Seznam doporučuje" za deset tacu na ctvr roku :)
TOKLOG
Profil *
Ahoj lidi, prosím o pomoc. Jaký je nejlepší způsob jak na google a seznam fulltextu mít dobrou pozici na klíčové slovo "sruby"? Potřeboval bych aby mi to na tohle slovo vyhledalo stránky www.tokloghomes.com ideálně na první straně... v nadpisu stránky je slovo sruby, ale google ani seznam ji nikde vpředu neumístí. Yahoo ji na slovo "sruby" najde a je na druhé straně výsledků. Nevíte někdo co všechno je k tomu potřeba? Moc díky.
Petra
Profil
SEO kniha

Pro příště - nové téma zakládej jako nové téma.
TOKLOG
Profil *
No já právě nechtěl zakládat nový téma, když už je tady dotaz na stejnou věc, ale můžu, pokud to pomůže :)
TOKLOG
Profil *
PS: moc díky za knihu :) a nějaká konkrétní "rychlá" rada by nebyla? pokud ne, holt se tím budu muset prokousat sám :)
Petra
Profil
Ne, kdyby taková rada byla, byly by na první straně všichni, což by ti asi taky moc nepomohlo :-)
petrp
Profil
TOKLOG

tak hlavne proc by se stranka bez textu na titulni strane mela na cokoliv nekde zobrazovat ? Nävic ani u te jedne fotky nemas vyplneni alt .....
petrp
Profil
TOKLOG

no a jeste jsem z nudy klikl dale a ta druha stranka s flash odkazy (nechapu proc prebarveni delat pres flash) si sama rika o to aby ji nikdo nenasel ani na tisici pozici :/

Tobe pomuže jen ta kniha, je to na dlouhy povidani nez by ti to nekdo cele vysvetlil ... PRes vikend si to proc ti a zamysli se :) Rozhodne ty cely stranky jsou stvoreny k predelani od zakladu ...
TOKLOG
Profil *
vyborne :) prave sem je dokoncil a rodil sem u toho jezky :)
TOKLOG
Profil *
ale moc díky za tipy! :) ok na první straně je potřeba text, k obrázkům alt...provedu...a čím si ta druhá strana říká o nezobrazení prosím? :) myslel jsem, že vyhledávače "vidí" i flashtext...nebo ne? flashtext jsem použil, protože obyčejný fonty jsou moc kostrbatý
djlj
Profil
TOKLOG
Ne, nevidí...
avaranger
Profil
Asi by to chtelo nekde tady napsat zaklady SEO:

~ vyheldavace nevidi JavaScript
~ vyhledavace nevidi Flash
~ vyhledavace nevidi aplety
~ vyhledavace nevidi framy
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0