Autor Zpráva
tomino
Profil
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak používat Site Overlay. V prostoru, kde se mi má objevit kopie webu se nikdy nic nenačte ani když tam do horního input boxu zadám URL stránky relativně. Stránky mají příponu .php. Za odpovědi předem dík,

zdraví tomino*
Yuhů
Profil
v případě, že jsou url stránek příliš komplikované, mám také problémy s overlay.

Možná zadej konkrétní url nebo dej možnost nahlédnout do svého účtu.
tomino
Profil
Yuhů, přidal jsem tě do Users, tak teď bys měl můj účet mít přístupný. Tak jestli budeš mít čas, tak se prosím na to Overlay podívej. Díky*
Marty
Profil
Žádné podobné problémy jsem nezaznamenal.

Site overlay se ale načítá velmi dlouho, takže musíš být trpělivý a mít aktivní záložku se SO (jinak se data nenačtou).
tomino
Profil
díky, to jsem nevěděl, že to musím mít aktivní. vyzkouším to. díky*
tomino
Profil
tak jsem čekal dvacet minut a nic, zkusím čekat hodinu
Marty
Profil
tomino: Ježíš to zas neblbni, měl jsem na mysli tak pět minut víc ne, v tvém případě tedy může jít o chybu přímo na webu, viz Yuhů
tomino
Profil
aha, no je pravda, že mám stránky s příponou .php, takže možná tohle vadí, anebo teda máme na technický fakultě moc pomalý připojení (i když vždycky to běhalo dost rychle). ale když jsi říkal, že se ti ta stránka načetla, tak to nebude chybou na webu ale spíš tím připojením. Každopádně děkuju za pomoc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0