Autor Zpráva
johny
Profil *
je mozne ze jste v goooglu a pak najednou tam nejste na vyhledavani klicoveho slova vasi stranky?
dik za odpoved
habendorf
Profil
Jo.

PS: nějak se ti zasekává klávesa "o"
WanTo
Profil
Je to možné, pokud "podvádíš". Nebo google zaindexoval nové weby, které se dostaly před tebe.
llook
Profil
Může se to stát z celé řady důvodů. Může to být ban za podvádění, nebo třeba jenom stránku nepokládá za tak důležitou. Někdy je nová stránka ve výsledcích hodně nahoře a po pár týdnech propadne. Taky se může občas povést chyba v jejich (stále se měnících) algoritmech.
andischo
Profil
No ja mam podobny problem a spociva vtom ze kazdy druhy den sa mi posune stranka v poradi o cca 10 priecok dopredu a zase na duhy den klesne atd. Uz sa to opakuje cca 2 tyzdne.. Neviete vcom to moze byt? Stranka je relative uz stara cca 50 dni... Diki
Plaváček
Profil
Řekl bych, že Google tančí. Viz Google dance.
Johny1
Profil *
ja nepodavdim, zadny cloaking, spam a pod.
Je snad podvadeni, kdyz jsem dal 2 krat stejny add link do goooooooglu, behem 14 dnu?
Tomáš Domanik
Profil
Je to normalne ...
napriklad mne sa za hodinu zmenil index z 25 na 63 a o dalsiu hodinu neskor som mal 41 ...
teda fakt zalezi na co si urobil SEO.
btw, pridal som jeden "offtopic", ktory sa sem na to perfekntne hodi, ale chytry flash moderator ho zmazal, tak som to hodil medzi offtopicky - >>> NicheBot

PS: pridavat 2x rovnaky link cez add link je uplne zbytocne, pretoze google ho uz ma ulozeny a pokial sa jedna o lepsi web (teda ze sa tam nieco deje), tak google bot je tam urcite minimalne kazdych 30 min. na top strankach je googlebot aj niekolko krat za minutu.
teda, radsej pridavaj dalsie hlbsie linky ako jeden dokola.
johny
Profil *
ti myslis pridavat podlinky? treba neco.cz/neco?
Yuhů
Profil
stáří 50 dnů? To znamená velmi mladou stránku. Ta ještě pár měsíců tančit bude.
Tomáš Domanik
Profil
Co viem o glooglework:
zadas mu link cez addlink, google si nabehne na stranku podla zadneho linku a do hlbky 2 stranok prebeha vsetky odkazy
teda je zbytocne mu zadavat znova tu istu stranku radsej mu zadaj nejaku inu stranku ktora je dalej ako 2 odkazy od tej co si zadal.
imho je to efektivnejsie.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0