Autor Zpráva
Menci
Profil
Prosím poraďte:
Na WZ jsem vytvořil a odladil stránku (nedal tam robots nofolow, protože jsem se mylně domníval, že je nemůže robot najít, když na ně nevede odkaz). Pak jsem je hodil na placený hosting s pořádnou doménou, zaregistroval do 10 katalogů, udělal odkazy z dalších stránek (co má S-rank 70/100) a čekám na fultext.
Konečně se objevili! Pochopitelně - ty, co jsou na WZ :-((
A mají S-rank 5/100. Ten je mně líto ztratit, tak jsem k nim dal .htaccess RewriteRule ... na hlavní stránku, která má furt S-rank 0/100
Čekám další měsíc - nic se neděje.
Je lépe stránku na WZ smazat úplně - aby nedělala duplicitu, nebo počkat, dokud nepředá S-rank?
Yuhů
Profil
v tomto případě je nejlepší zadat novou stránku do kontrolního formuláře
http://fulltext.seznam.cz/url.py/contactScreen
a do podrobností vypsat všechny podrobnosti. V minulosti se pravděpodobně stalo to, že na obou doménách běžel tentýž obsah, který Seznam automaticky vyhodnotil jako duplicitní. Rozhodl se indexovat stránku, která v té době měla vyšší rank. Za nějakou dobu (spíše měsíce než týdny) by mělo dojít k přeindexování, ale jestli to chcete popohnat, doporučuji právě kontrolní formulář.

Taky by pomohlo vidět konkrétní URL.
Menci
Profil
Díky za radu - zkusím to.
Konkrétní URL: - je jich tam víc - těžko se tu zadají, když tam mám na ně RewriteRule, ale:
např. když dáte na stránce http://menci.wz.cz/odkazy.php tak se tam dostanete a vlevo v menu je RUDKA (má 5/100), je přesměrována na "ostrý" web:
http://www.bm-atelier.com/11-rudka.php kde má pořád 0/100. Totéž je u dalších podstránek, např. CENÍK 5/100, KARIKATUTY 2/100 ... - ale na "ostré" verzi furt všechny podstránky 0/100
Uznávám, že je to duplicitní. Přesměrovány jsou přes měsíc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0