Autor Zpráva
Petra z Votic
Profil
Mám třeba prosperující obuvnickou firmu a perfektní web optimalizovaný pro klíčovou frázi Franta Pytel Obuvník. Jelikož jsem, ale posedlý mamonem a toužím mít víc zlaťáků chci na svůj web přivést i ty zákazníky co se při zadávání ve vyhledávači překlepnou, spletou, ...

Například Franta Pitel Obuvník, Franta Pztel Obuvník, ....

Jak ale na to???

Vytvořím si novou stránku webu optimalizovanou třeba pro Franta Pztel Obuvník s textem myslel jste Franta Pytel Obuvník a odkazem na správnou stránku webu.

A teď co nevím - jak to udělat, aby stránky s překlepy např. google nalezl? Odkuď na ně odkazovat?

PS: jestli není úplně jasné na co se to vlastně ptám upřesním

Děkuji
djlj
Profil
perfektní web optimalizovaný pro klíčovou frázi Franta Pytel Obuvník
Škoda, že jsem, při zádání těchto slov do vyhledávače, nic nenašel... (seznam, google)
Petra z Votic
Profil
Proboha to je jenom vymyšlený příklad - něříkej, že jsi hledal v googlu Franta Pytel Obuvník :))

Veškeré weby a osoby jsou v tomto příspěvku smyšlené.

Otázka a pointa je jak optimalizovat pro překlepy.
Yuhů
Profil
Překlepy bývají málo konkurenční, takže stačí uvést časté překlepy přímo na stránku, která pojednává o správném heslu. Já to tak dělám třeba u názvů řeckých měst:

http://www.google.com/search?hl=cs&q=erakleion&lr=lang_cs

a do stránky napíšu: varianty názvu: xyz.
Nebo napíšu: častý překlep: comander.

Jestliže je potřeba udělat samostatnou stránku, tak na ni obvykle stačí odkazovat z mapy webu nebo ze stránky správného hesla.
djlj
Profil
Petra z Votic
Ajo, nevšiml sjem si slova "třeba" - v obuvnictví se moc nevyznám :).. Pokud chceš web optimalizovat i pro nějaký překlepy, můžeš ty fráze třeba napsat do skrytýho divu, tak jak to je třeba na http://www.avicenna.cz/ (teď to tam nemůžu najít, ale vím, že to tam bylo)
Yuhů
Profil
> můžeš ty fráze třeba napsat do skrytýho divu

tak to v žádném případě! To vede ke zcela opačnému efektu, totiž k vyřazení stránek z vyhledávání.

Normálně ty překlepy napiš do viditelné části stránky.
djlj
Profil
Yuhů
To mě taky napadlo, ale třeba Hulán to na blogu propagoval :).
simka00
Profil
djlj
zdá se mi, že Hulán spíš provokuje, než píše užitečné texty
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0