Autor Zpráva
samurajj
Profil
DD,
nevi nekdo jestli existuje aplikace,
ktera by projela cely muj web, (nacitala stranky, vysekavala odkazy...) a pomoci toho teoretickeho vzorce pro vypocet mi spocitala pagerank pro jednotlive stranky?
je mi jasny, ze by to nemohlo zapocitat prichozi/odchozi odkazy, ale mohlo by to zjistit hodnoty PR v ramci jednoho webu...

nevite nekdo jestli to existuje?
v googlu se to neda najit, kvuli tisicum nabidek GTPR calculatorů, který nic necalculujou, jen se zeptaj pana googla na cislo...
roberta
Profil
obávam sa, že takáto aplikácia neexistuje, pretože napr. aj samotný google dosť často mení algoritmus výpočtu PR
samurajj
Profil
myslis ze ten realny vypocet PR bude o tolik jiny nez ten jednoduchy vzorec na imaginarni distubuci PR pres odkazy?
konkretne jsem cerpal z
http://www.iprcom.com/papers/pagerank/index.html#what
maj tam par peknych prikladu i s algoritmem vypoctu..
zajima me, jestli uz nekdo udelal universalni calculator na tomto principu..
trochu jsem nad tim premyslel, nemuselo by to byt tak tezke..
ten vypocet mi prijde docela pekny, logicky, relativne jednoduchy.. nemyslim si ze by ho google nejak extra komplikoval ... mozna ho jen zdokonaluje napr o filtraci duplikatu, zapocitavani presmerovavani apod
Yuhů
Profil
kalkulátor si sestavíš sám v čemkoli od Excelu po PHP,
to těžké na tom je sestavit graf odkazů. Jak ho získat, to je věc, kterou jsem nikdy nepořešil.
samurajj
Profil
Yuhů:

to těžké na tom je sestavit graf odkazů. Jak ho získat, to je věc, kterou jsem nikdy nepořešil

mno vidíš.. a já jo :) , teda ne že by to bylo dokonalý...

PS: kdyby chtěl někdo spočítat něco, co se nevejde do 2 minut... může mi napsat.. spustil bych to na localhostu.. (ale nechtějte po mě zaindexovat toplist.cz .. po 8 hodinách jsem to vzdal :D :D )
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0