Autor Zpráva
marfig
Profil
Zdravím,
má google dneska problémy, nebo je pes zakopaný někde na naší síti, neboť během dnešního dne jsem zaznamenal několik dlouhých (hodinových) výpadků, tj. nedostupností google. Internet mi běhá bez problému, ale služby google nejdou.
Díky za radu
RPG
Profil
Mě šel google celý den bez problémů.
djlj
Profil
Mně jede Google taky normálně..
PerToon
Profil
Neukazuje ti to náhodou chybu tušímže 501 Not Implemented?
marfig
Profil
NN normalne chybu nelze najit.. tusim ze problem bude na moji strane, ale proc....
Gekon
Profil
Mě jede normiš pořád.. mám ho jako homepage
wolfixis
Profil
me to taky haprovalo celej den :(
tak sem pouzival jen ip bez prekladu

216.239.37.104 :)
bojars
Profil
Aj mne včera haproval (tiež mám google ako "Homepage") hlavne cez poludnie. Kým som sa "dovtípil", tak som skúsil asi päť odpojení/ pripojení na NET, a zo tri reštarty kompu... bolo to pre mňa nepredstaviteľné, že by google???

:-)
marfig
Profil
Pokud slo se pripojit pres ip tak si myslim ze by mohlo jit o problem na dns... Takze nekde u nas.
bojars
Profil
marfig celkom tomu nerozumiem, ale keď som v stavovom riadku sledoval priebeh pripájania, najprv sa pripájal na www, potom tam vypísalo, že sa pripájam na nejakú IP adresu a potom mi to vyhodilo tú hlášku, že "...čas vypršal"...
wolfixis
Profil
mno google je na nekolika ip adresach (serverech) a podle toho jaky ip ti predhodi tvuj dns server tam se pripojis :) kvuli zatezi jednoho serveru (pripojeni serveru) kterej by nezvladal takovou zatez

asi mel problem jeden ze serveru nebo problem s pripojenim toho serveru

muj nazor ;)
Voody
Profil
Google mě taky šel celý den bez problému.... jen tak pro zajimavost, neví někdo, jak velkou má google návštěvnost ??
bojars
Profil
Voody skús zistiť, či nie je nádodou zaregistrovaný u TopListu...

:-)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0