Autor Zpráva
ritchie
Profil *
Nevíte někdo, jak často přeměřuje seznam jeho S-rank?
Yuhů
Profil
teoreticky by to měl dělat každý den, protože by mělo jít o odvozeninu jyxoranku hlavní stránky webu bráno z jyxovské databáze Seznamu, teoreticky možná z databáze ostrého Jyxa. Vývoj S-ranku v praxi nesleduju, takže ale nevím.
Erik
Profil *
Ohledne S-ranku je to trochu jinak nez psal Dusan. Avsak musim rici ze vychazi z JyxoRanku.

E;)
Martin Kuželka
Profil
Eriku, můžeš to upřesnit?
Yuhů
Profil
Erik to asi upřesnit nemůže, to už by to upřesnil. Já si ale stejně myslím, že je úplně zbytečné se tím zabývat, protože S-rank je prostě S-randa číslo, které se na nic nepoužívá.
Martin Majliš
Profil
Já si myslím, že S-Rank je odvozený od Google Toolbar Page Ranku. Protože od té doby, co mi moje stránky přestal indexovat googlebot, tak je S-Rank a GTPR 0, zatímco Jyxorank se normálně zobrazuje.
Vladoooooooooo
Profil *
sice to s tim primo nesouvisi, ale nevite jak casto se aktualizuje na seznamu ten screenshot strannky v katalogu?
Acci
Profil
Vladoooooooooo
To nevím, ale já tam mám zatím screenshot asi 3 měsíce starý, bude to muset někdo zjistit, kdo v poslední době měnil vzhled
habendorf
Profil
Vladoooooooooo: dostal jsem od nich jednou tuto odpověď, i když přesně to tam nepíšou, ale aspoň pro představu:

Tyto screenshoty jsou generovany v pravidelnych intervalech automaticky robotem, ktery stranky prochazi a kontroluje take jejich funkcnost. Novy nahled by se tedy mel objevit v nejblizsi dobe sam, pokud se tak jiz nestalo. Jestlize bude problem pretrvavat i pristi tyden, obratte se na nas prosim znovu, celou zalezitost proverime.

S pozdravem

Robert Huml
Administrator katalogu
robert.huml@firma.seznam.cz
Seznam.cz, a.s.
Naskove 1 , 150 00 Praha 5
Martin Kuželka
Profil
habendorfe, chvíli jsem si myslel, že jseš Robert Huml :-)
habendorf
Profil
Martin Kuželka: Nejsem :o). Prvně jsem tam ten podpis nechtěl dát, ale pak jsem si řekl, že by se Vladoo...ovi mohl hodit kontakt.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0