Autor Zpráva
nakashi
Profil
V knížce 100 způsobů jak vyzrát na GOOGLE jsem se dočetl, že je vhodné na stránku vkládat datum poslední úpravy stránky ve tvaru "Last modified: 15.3.2006"
Naprotitomu někde na webu sem se dočetl, že datum poslední úpravy není vhodné vkládat, neboť takové věci vyhledávače nemají rádi.
Ví někdo, kde je pravda, kromě toho, že je tam někde venku? :)
printf-jinde
Profil *
Nevím co by mělo vyhledávačům vadit na takovém tvaru data. Je to korektní informace pro uživatele, aby věděl kdy byly informace aktualizovány a nedivil se, proč tam není něco, co se od té doby změnilo, či událo. Jestli to vyhledávače nějak parsují nevím, ale neřekl bych.
Vůbec mi to ale nesedí k "vyzrání na google" :-)
Petra
Profil
Last modified mi přijde dost na nic. Smysl by dávalo aktuální datum (čas), protože by robot pokaždé dostal nový obsah. Problém je ale v tom, že Google se něčím takovým oblbnout prostě nedá.
simka00
Profil
mně to taky přijde nanic, google si to zjistí porovnáním obsahu v jeho databázi a obsahu stránky

PS: množné číslo od "datum" je "data" - na takové hrubky jsem celkem alergický
nakashi
Profil
Tak to ještě malinko doplním.
Na internetu jsem se dočetl, že by googlu mohl vadit aktuální datum (čas), právě proto, že by robot pokaždé dostal nový obsah, který se ale ve skutečnosti liší právě pouze datem. Na druhou stranu, datum poslední aktualizace mi přijde jako smysluplný údaj, tudíž bych ho na stránce rád, jen jsem se bál, aby to google nějak nepenalizoval, toť vše.

PS: že množné číslo od "datum" je "data" ví asi všichni a tak nevím proč to tu ostatním sděluješ.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0