« 1 2 »
Autor Zpráva
Kajda
Profil *
Rád bych se zeptal zasvěcených, jak to je v současné době s gmailem? Co potřebuju, abych získal možnost používání a také - podporuje gmail některý z protokolů POP3 nebo IMAP?

Potřebuji získat velký (alespoň 100 MB) mail, ke kterému budu moct přistupovat z několika počítačů pomocí jednoho či druhého protokolu a zároveň potřebuji nechávat poštu na serveru, alespoň tu nejnovější (např. 14 dnů). Seznam nechci - mají ho všichni a navíc už nemají moje jméno :) Pokud byste někdo věděl i o něčem jiném, pokud možno bez reklam, prosím o info.
djlj
Profil
Kajda
Na gmail ti někdo musí poslat pozvánku (pokud chceš, pošlu). POP3 tam je, IMAP nevím.

Můžeš taky využít české centrum, což je, dle mě, nejlepší domácí freemail.
Petra
Profil
Co tak zkusit Google, je toho tam plno.
http://kryl.info/clanek/182-pop3-pristup-do-gmailu
http://blog.macich.net/1100613509-gmail-konecne-s-pop3-i-smtp.html

Jinak jestli ti vadí, že Seznam má každý, tak tě ujišťuju, že Gmail má ještě o pár lidí víc ;-)
Kajda
Profil *
Jinak jestli ti vadí, že Seznam má každý, tak tě ujišťuju, že Gmail má ještě o pár lidí víc ;-)
Myslím u nás :)
Kajda
Profil *
Kdyby byla možnost poslat tu pozvánku, byl bych rád. Zkoušel jsem Tě najít na ICQ, podle Tvého profilu zde, ale nebyl jsi tam. Prosím kdyby to šlo na mail lukas.havlicek[zavinac]volny.cz
Děkuji pěkně.
Timy
Profil
Kajda
Tak jsem ti tam jednu poslal, už jich mám jenom 97.
djlj
Profil
Kajda
Máš to tam ;).
Kajda
Profil *
A už mám dvě pozvánky. No vida. Děkuji Vám oběma velmi ještě jednou!!!
Anonymní
Profil *
Mám možná blbej dotaz, ale gmail už mám, chtěla jsem poslat někomu pozvánku, ale nějak nemůžu najít, kde k nim jako vlastník schránky mám přístup:-)
DJ Miky
Profil
Anonymní
vlevo je kolonka "Pozvat známého"...
Cajda
Profil *
Díky za odpověď, ale je možný, že tam tu kolonku nemám? Nebo jsem teda slepá:-(((((
Cajda
Profil *
Tady je náhled
Michalek
Profil
Tu moznost tam zatim nemas; ale casem ti nejspise pribyde.
Cajda
Profil *
No ale tu schránku mám už dost dlouho, skoro rok a zatím nic, to je teda divný.
mata
Profil
Zkus se přepnout do anglické verze gmailu - občas z nejasných důvodů se obsah ve verzích liší.
Cajda
Profil *
Tak ani v anglické verzi to nevidím.
Kajman_
Profil *
A ten mail tam používáte?
Cajda
Profil *
Jo, sice ne nějak aktivně, ale používám.
Kajman_
Profil *
Podle screenshotu to nevypadá. Asi ne dost aktivně na betatestera.
Cajda
Profil *
No nevím, tak 20 emailů denně, to je málo? Stahuju je do klienta v PC a nemám důvod to tam nechávat.
Michalek
Profil
Možná to je tím, ono asi kdybys používala webový rozhraní, objevilo by se to tam. Můj tip...
Cajda
Profil *
Myslíš, že jako sledují ta přihlášení? No to je možný, hm, no asi ty pozvánky seženu jinak, to bude zřejmě jednodušší:-) Ale díky za tip.
Michalek
Profil
Sehnat povanku neni problem, staci se ozvat na foru a behem peti minut ji mas :-)
Cajda
Profil *
Tak se ozývám, stačí mi jedna, email je ellyfka@gmail.com :o)))
Michalek
Profil
Nebylo to do peti minut, tak jsem pro jistotu poslal tri :-)
meesha
Profil *
Tak já bych to též zkusila. Na pěti minutách netrvám, ale kdyby snad někdo mohl pozvánku poslat ....prosím, prosím. :) a eventuelné moc děkuji.

meesha@atlas.cz
Timy
Profil
do dvou minut :-)
sonik
Profil
PLS, pozvánku na Gmail... díkec: s.o.n.i.k@seznam.cz
Timy
Profil
opět do dvou minut :-)
sonik
Profil
Pánové smekám, to je fofr... dík
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0