« 1 2
Autor Zpráva
Corado
Profil *
Ahoj, PLS taky o pozvánku na Gmail. : Corado.I@Centrum.cz
nightfish
Profil
odeslana
Corado
Profil *
super diky moc
colombox
Profil *
Nenašla by se ještě nějaká pozvánka na Gmail? Díky: lviorel@seznam.cz
Steve
Profil
odeslana
colombox
Profil *
Díky.
Martin
Profil
Co tahle zkusit https://www.google.com/accounts/NewAccount ?
llook
Profil
Martin
Tím pokud vím získáš Google účet, ale ne Gmail účet (s Gmail účtem získáš i Google účet, ale naopak ne). Nebo se pletu?
tonye36
Profil *
Jo je to tak, na Gmail potrebujes pozvanku od nekoho kdo uz jej ma. Proto prosim pekne o jednu pozvanku na email admin(uzenac)14.cz

Predem dik moc
Timy
Profil
tonye36
hotovo
gyoja
Profil *
Nevíte, zda nemají mail.google.com nějaké problémy? (9.8.2006) Už od včerejška se marně snažím změnit nastavení na svém Gmail účtu. Hlásí mi to následující. Cituju doslova:

"Jejda... systém nedokázal provést Vaši operaci (Chybový kód 700). Zkuste to prosím znovu za pár sekund."

Trochu divné hlášení.

Navíc mi to dělá jen na jednom účtu. A navíc se nemůžu na Google dopátrat nějaké rozumné podpory, kde bych jim sdělil své trápení.

:-(
Roman1
Profil
Ahoj,
mohl bych poprosit o pozvánku na gmail?

E-mail: Blackadder@seznam.cz
Acci
Profil
Roman1
Máš ji tam
jakub2
Profil *
Tohle >>"Jejda... systém nedokázal provést Vaši operaci (Chybový kód 700). Zkuste to prosím znovu za pár sekund." mi píše taky a už je 24. srpna a pořád žádná oprava.
souki
Profil
jakub2
To se mi taky stávalo. Většinou to blokoval nějaký spyware
HeWeR
Profil
Hele, kdo chce pozvánku: stanislav.hruska[zavináč]gmail.com ;)

Pošlu obratem. Mám jich ještě 70.
wednesdaY
Profil *
čau ľudia, ja mám tiež účet na gmail-y ale len dve pozvánky. z toho jednu som omylom poslala neznámej osobe. ako to vlastne funguje, keď ich má niekto aj 100? diki za vysvetlenie:)
DJ Miky
Profil
wednesdaY
Myslím, že 100 pozvánek měli jen ti, co tam byli dříve... Já měl 100, můj kamarád má už jen 15...
koko
Profil *
já měl hned po registraci cca 20 a po par tydnech sem dostal 100 :P
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0