Autor Zpráva
vavru
Profil
Chtěl bych slyšet názor ostatních na web www.velorexy.cz jejichž webmasterem a provozovatelem jsem. Jedná se o "fanouškovské" stránky, které si kladou a cíl informovat o dění kolem velorexů a ostatních zajímavostí kolem veteránů.

Kód stránek jsem psal asi před dvěma a půl lety kdy jsem o nějaké SEO optimalizaci nic netušil. Snažím se to dát do pořádku, ale prostě na to není čas. Rozjel jsem rewrite mod a predelal alespon hlavní layout do DIVu.

Navstevnost stranek se pohybuje mezi 300 a 600 unikatnich IP denně. Na webu je asi 500 článků a dalších rozsáhlý obsah je v Garáži - www.velorexy.cz/garaz.html.

Subjektivne se mi zdá, že někde dělám velké chyby - myslím, že stránky mají potenciál na více návštěvníků.

Moc dík za komentáře.
Ondrej Podol
Profil
Co takhle ještě dynamicky generovat description stránky? takhle mi vyhodí google jenom dvě stránky: http://www.google.com/search?q=site%3Avelorexy.cz&btnG=Search&hl=en&cl ient=firefox-a&rls=org.mozilla%3Acs-CZ%3Aofficial.
Robots.txt myslím taky nic nezkazíte.
Mix css a tabulek se stylováním občas v css občas v xhtml a 536 chyb validátoru na úvodní stránkce asi taky moc dobrotu dělat nebude.
vavru
Profil
Na Googlu je zaindexováno přes 34 000 stánek z mého webu viz - http://www.google.com/search?q=site:velorexy.cz&hl=en&lr=&client=firef ox-a&rls=org.mozilla:cs-CZ:official,&filter=0

Google defaulně vynechává podobné stránky. Po kliknutí na "In order to show you the most relevant results, we have omitted some entries very similar to the 2 already displayed.
If you like, you can repeat the search with the omitted results included." to zobrazí vše.


O tom šíleném mixu tabulek, css, stylování v html kodu vím..jak říkám...nebyl ještě čas to předělat. Předělat to samozřejmě hodlám. Ale chci to udělat opravdu pořádně. Proto zjišťuji názory ostatních, abych nevytvořil pouze polovičaté řešení.

A co se týče validátoru - snažil jsem se titulní stránky vyladit tak, aby v html tidy validatoru (plugin do firefoxu) byla stranka zcela validni...coz se mi povedlo...ovsem validator na www.w3.org tam najde milion chyb...samozrejme byl muj usudek spatny...a je nutne to predelat.
Ondrej Podol
Profil
Na Googlu je zaindexováno přes 34 000 stánek z mého webu
Netvrdím, že není, ale stejný description na x stovkách stránek není velmi vstřícné gesto uživatelům, resp. vyhledávačům a IMHO snižuje pro ně zajímavost stránek.

snažil jsem se titulní stránky vyladit tak, aby v html tidy validatoru (plugin do firefoxu) byla stranka zcela validni
Nevím, čemu pomůže, pokud bude úvodní stránka validní a ostatní nevalidní:-/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0