Autor Zpráva
lrrr
Profil
Zdravím, rád bych se zeptal jak je možné úplně zmizet z fulltextového vyhledávání na googlu i na seznamu. Mé stránky byly na klíčová slova na první stránce výsledků vyhledávání v obou vyhledávačích. Nyní z výsledků úplně zmizely. Stránky byly optimalizované a neobsahovaly žádné zakázané praktiky SEO a jejich obsah nebyl v rozporu se zákonem. Do kódu stránky nebylo před jejich zmizením z vyhledávání nijak zasahováno. O principu fungování robotů jsem obeznámen, ale toto si nedokážu vysvětlit. Protože byly stránky komerčního charakteru je možné že byly odstraněny z vyhledávačů na přání konkurence? Nedokážu si to jinak vysvětlit.
Richi
Profil
Na přání konkurence ani náhodou!
Dej odkaz, jistě tam je něco špatně :-) každopádně že by zmizeli z Googlu i ze Seznamu ve stejném období najednou je víc než nepravdepodobné.
Martin Kuželka
Profil
lrrr: opravdu by to chtělo znát adresu tvého webu. Taky by bylo dobré zjistit, zda stránky zmizely úplně nebo se jenom propadly na nějaká klíčová slova. Zkoušel jsi site:example.com (na Googlu) a site:example.com example (na Seznamu)?
Radek Hrabůvka
Profil
Leda, že by tě inspirovat Paroubkův robots.txt
habendorf
Profil
Příspěvek nesouvisel s tématem a byl moderátorem smazán.
lrrr
Profil
Diky za připomínky, "site:" jsem na obou vyhledávačích zkoušel, stránky tam jsou a roboti je stále navštěvují, problém je, že na klíčová slova nejsou ve výsledcích vyhledávání a to vůbec. Stránky jsou v provozu přes půl roku bez jediného problému. Zmizení z výsledků vyhledávání z googlu a seznamu se stalo v rozmezí cca 3 týdnů po sobě. Na centrumu a jyxu jsou stránky stále na první stránce výsledků vyhledávání. Odkaz zatím nechci zveřejňovat protože čekám na vyjádření Seznamu.
Honza Hučín
Profil
Můžeš být v sandboxu, podívej se na http://www.jakpsatweb.cz/google.html#zacatky
Nebo může probíhat nějaký Google dance.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0