Autor Zpráva
GTI01
Profil *
Ahoj všem moc se v stránkách jako takovejch mám stránky www.gti01.cz a zabejvám se tuningem a potřeboval bvych zvednout návštěvnost ale nemusí to bejt fizická stačí když roboti budou ide mne stahovat informace a projeví se to na toplistu. nejde mi o návštěvnost jako takovou s tou jsem spokojen jen bych chtě stráky zvyditelnit a tak i svůj produkt je možné na sebe roboty přilákat nebo něco podobného? kdybych mluvil úplný nesmysli tak se omlouvám ale fakt tomu moc nerozumim. díky moc. ten kdo to fakt dokáže tak má u mě nějaký DVDčka. :-)
Petra
Profil
Mluvíš nesmysly, lepší umístění v žebříčku Toplistu ti bude úplně k ničemu, navíc takováhle témata sem myslím nepatří.
GTI01
Profil *
tak to se omlouvám ale má to velikánský účel. takže tenhle příspěvek klidně smažte
Díky.
Richi
Profil
No možná kdybys ty stránky překopal od začátku byla by lepší návštevnost i od lidí :-)
GTI01
Profil *
nový design se chystá poučil jsem se z tohoto fóra a chystám řadu změn. Netušil jsem jaké všechny faktory ovlivňují vyhledávače atd.
PerToon
Profil
Ten se mi fakt líbí. Kašle na strukturu stránek nebo tyhle věci, ale o změnu věcí které jsou důlkežité pro vyhledávače. Inu kvalita jde do ******, ať žije SEO.
GTI01
Profil *
Ten se mi fakt líbí. Kašle na strukturu stránek nebo tyhle věci, ale o změnu věcí které jsou důlkežité pro vyhledávače. Inu kvalita jde do ******, ať žije SEO.

hele fakt netušim jak má správná struktůra stránek vypadat tohle byl můj první pokus o stránky k něčemu co funguje už rok a velice dobře jen jsem chtě lidem kteří pomáhají českému tuningu pomoct jedná se o to že je zde víc než dost rádoby projetů který se zabejvaj tuningem a dokážou z lidí jenom ždímat prachy projekt GTI01 sponzoruje třeba mladý grafiky a podporuje driftery atd. snažim se něco taky dělat pro lidi. co se týká těch stránek tak si čtu stránky jak psát web a snad mi to v něčem pomůže ale zatim nemám ani tucha o některejch pojmech.
třeba jak si psal SEO? vůbec nevim o co jde? :-)
DoubleThink
Profil *
A že jsem tak smělý - jaký přínos pro tebe bude dobré umístění v žebříčku Toplistu? Pokud vím, přes toplist proudí drtivě minoritní skupina návštěvníků.
HHPZ
Profil
DoubleThink
Jo, přijde těch lidí relativně málo, ale u webu, který by běžně navštívilo třeba 20 lidí to pomůže.
Druhým, smutnějším, důvodem může být i snaha vyměnit odkazy či ikonky se stránkama s vysokou návštěvností.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0