Autor Zpráva
jura
Profil *
Čím může být způsobeno, že mé stránky jsou na stejný dotaz např. na vyhledávači Google.com na první stránce, ale fulltext Seznamu je nenajde ani po zadání URL? Mám pocit, že Seznam využívá právě výsledky Google. Jestli tomu tak není, opravte mě :-) Web je v provozu asi měsíc a půl a v katalogu seznamu je zaregistrován asi měsíc. v jiných vyhledávačích (Jyxo, Morfeo...) a katalozích (Atlas, Centrum, Quick...) problém není. Ale dá se říct, že v katalozích mají stránky o něco horší pozice než ve vyhledávačích.
Petra
Profil
Seznam využívá Google jen pro hledání ve světě, v defaultním nastavení využívá vlastní fulltext. Samozřejmě každý fulltext využívá vlastního robota i vlastní algoritmus, takže výsledky mohou být i diametrálně odlišné.
jura
Profil *
Takže zřejmě nezbývá nic jiného, než čekat, až se robot Seznamu "uráčí" ty stránky také zaindexovat... Děkuji za reakci.
Acci
Profil
jura
Můžeš ho trochu popohnat
http://fulltext.seznam.cz/
Martin Kuželka
Profil
jura: možná bychom ti pomohli víc, kdybys nám napsal i adresu toho tvého webu..
jura
Profil *
Acci
To už jsem udělal asi před 14 dny :-) Ale děkuji.
jura
Profil *
Dobře URL: http://www.nohejbal-brno.wz.cz
jura
Profil *
Je to zvláštní. Když zadám na Seznamu, Atlas i Centrumu cz site:nohejbal-brno.wz.cz, vyhledá se vždy alespoň 1 zaindexovaná stránka webu. Ale když zadám přímo "www.nohejbal-brno.wz.cz" vyhledají se jen stránky, které obsahují tento řetězec, ale ne přímo stránky městského přeboru. Když jsou stránky robotem zaindexované, měly by se přeci ve výsledcích vyhledávání již objevovat, nobo tomu tak není?
Anonymní
Profil *
Morfeo je na nic, Jyxo je super no a Pan Google je čím dál lepší asi ,řekl bych nejlepší :), jo a nikdo nebude zadávat celé tvoje URL, tak se vybodni na keywords a pohrej si s decriptions

Zdraví Franta21
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0