Autor Zpráva
Láďa
Profil *
Měl bych dotaz... Řekněme, že chci stránky optimalizovat na slovo pračka. Když do odkazů budu zadávat "pračka a lednička", protože chci mít odkazy i na ledničku, sníží mi to "sílu" zpětného odkazu na pračku?
Richi
Profil
ano pravdaže asi cca přesně o 50% :-)
Anonymní
Profil *
Opravdu? To jsem netušil - takže pokud by byl odkaz ve tvaru "pračka a vše kolem nich" smrskne se váha odkazu do poměru ku ostatním slovům v odkazu?
VitaZ
Profil
protože chci mít odkazy i na ledničku, sníží mi to "sílu" zpětného odkazu na pračku?
Myslím, že se tím nemusíte zas tak moc trápit. Optimalizovat web pouze na jedno či dvě slova není zrovna moc vhodné. Spousta vyhledávacích dotazů je totiž naprosto unikátních. Spíše se vyplatí mít web se slušnou navigační strukturou a správnou sématikou. Lidi pak budou přicházet i na slovní spojení, která možná ani nedomýšlíte ;-) Viz: http://vyhledavace.info/clanky/57/nejhledanejsi-slova
Navíc tvar některých zpětných odkazů ani nebudete moci přímo ovlivnit. Pokud tedy nepočítám ty, které si sám někde uměle vytvoříte. Spíše by měl odkaz srozumitelný pro návštěvníka, aby si dovedl představit, kam se po kliknutí na odkaz dostane.
Anonymní
Profil *
Odpověděl by prosím někdo na můj dotaz viz. třetí příspěvek?
krindypindy
Profil *
dotaz viz. třetí příspěvek: Ano
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0