Autor Zpráva
miroslav-vano
Profil *
http://vano.wms.sk/
mam taky problem z page rankom
denne mi chodia ludia z google na blog a mam aj na nejake klucove slova dost vysoke pozicie a mal som stale PR0. To ma ani tak netrapilo lebo som vedel ze on sa casom vyhodi na vyssie cislo.
Dnes rano som sa pozrel na blog a mal som PR4 co som sa celkom potesil. Poobede pridemm za pc a pr bol 0 o hodinu bol znovu pr 4 a skace mi to stale ze nekedy je 0 a nekedy 4.
som skusal aj refreshovat, prestartovat rpehliadac a nic bol stael bud 0 alebo 4 ale v urcitom case. ked bol 0 ol stale 0 ale o hodinu bol 4 a aj ked som refreshovala lebo restartoval prehliadac.

Moze mi to nekdo objasnit rpeco sa tak divne PR sprava? Ako ten PR ma moc netrapi pretoze pozicie v google mam dobre a celkom dost ludi mi pride z google. Blog nemam moc dlho ale v google je zatial celkom slusne...
Ivorius
Profil
Jde o to, že google má na různých datacentrech různé hodnoty. Mě na http://textpattern.ivorius.com stále také skáče 4 a 5 :)
miroslav-vano
Profil *
zajtra si planujem kupit domenu a da sa presmerovat cely web aby sa preniesol aj page rank?
lebo zajtra zacina registracia domen .eu a koli google potrebujem aby mi presmerovalo adresu napr. mam vano.wms.sk/google - kategoria na blogu a persmeruje mi ju na blog.vano.eu/google
a ci to google zaregistruje ten presun a presunie aj page rank a vysledky hladania v google lebo to co mam teraz nehcem o to prist tie miesta v google.
Ondrej Podol
Profil
Toho přesunu bych se vůbec nebál. GTPR se ti sice nepřenese, ale to neznamená, že to bude při přesunu nějaká hrůza s poklesem návštěvnosti.
IMHO podezírám google, že aktualizuje google kvůli nově spuštěnému hodnocení pageranku v sitemaps. Běží to tak 14 dnů, tak jestli ho chtějí naplnit aktuálními hodnotami...
miroslav-vano
Profil *
ja mama presmedrovanie na vano.blogdon.net tam som bol predtym...
a pr som mal 3 a ten sa mi nepreniesol ale potom mal mal az vcera mi nabehol pr 4 dufam ze na novej domene bude vyssy... ale na tej domene budem mat oficialnu stranku atd. co bude optimalizovana a bdue aj tam dokaz na blog cize dufam ze ten pr bude dobry.

na vano.wms.sk chcem dat htaccess aby vsetky adresy mi presmerovabvalo na novu domenu ale aby fungovali podstranky...
miroslav-vano
Profil *
ale ten pr uz asi nerobi problemy...

inak mam jednu otazku google analytics je uz volne pristupne? lebo ja som dost davno sa prihlasil o poziadavku na GA a prislo mi to az vcera... a vcera som aj zbadal ze mi vyskocil pr z 0 na 4. ja na tej domene wms.sk nie som moc dlho... to bola len prechodna domena...
Thelvyn
Profil *
Jestli chces presmerovat bez ztraty pr, pouzij html status 301 - Mived Pernamently. Hodi ti to pr na novou stranku
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0