Autor Zpráva
Jaardis
Profil *
Prosím o radu.
Chtěl jsem si koupit doménu - příklad - tvaroh.eu
Bohužel někdo mě předběhl.
Jaká další varianta je vhodná pro budoucí optimalizaci i zapamatování - uvažuji o kombinaci - tvaroh-eu.eu nebo eu-tvaroh.eu.
Která kombinace je z hlediska SEO lepší.

Díky.

Jaardis
djlj
Profil
Ehm, k čemu dvakrát v názvu eu? To by se podle mě zbytečně pletlo... Zkus tam dát ještě jiné klíčkové slovo, třeba cerstvy-tvaroh.eu :).
Richi
Profil
djlj a já pořád že kdo to prudí na lišta.cz v diskuzi a to jsi ty :-)))
Petra
Profil
Myslím, že je to úplně jedno. Tvaroh málo lidí hledá a málo lidí nabízí. Jestli je "tvaroh" skutečně vaším hlavním klíčovým slovem, jste zřejmě jediný (nebo jeden z mála) a pak na to, abyste stránku na tohle slovo dostal dopředu klíčové slovo v doménovém názvu vůbec nepotřebujete.
Jaardis
Profil *
Samozřejmě chci použít jiné doménové jméno. Tvaroh byl příklad.
Pořád mě zajímá, proč by nebylo vhodné použít - příklad tvaroh-eu.eu nebo eu-tvaroh.eu.
Nevím proč by se to pletlo dle djlj.
Max. ještě zvažuji - tvaroh-cz.eu. Jak by se to optimalizovalo.
Příklad - návrh kombinace - cerstvy-tvaroh.eu je již také obsazena. Uvádím to jako příklad.
Petra
Profil
Tak pardon, jsem zvyklá dávat rady ke konkrétním věcem, protože v případu výběru domény platí stejně dobře jako jinde v SEO a takových věcech, že je to případ od případu.

tvaroh-eu.eu je prostě nesmysl, jestli neexistuje jiný důvod (třeba firma se jmenuje Tvaroh EU s.r.o.) než že tvaroh.eu už je zabrané.

tvaroh-cz.eu je taky nesmysl, IMHO si to budou uživatelé plést s tvaroh.cz. Navíc mě k tomu napadá otázka, proč, když je možné použít v názvu domény "cz" - tedy web je, předpokládám, zaměřený na český trh, proč používat doménu .eu a nesáhnout po .cz?

Brala bych doménu s nějakým normálním slovem - třeba tvaroh-novak.cz, tvaroh-prodej.cz, případně bych se obešla bez tvarohu a použila název firmy - novak.cz, ale to už fakt závisí na tom konkrétním případu.
djlj
Profil
Jaardis
Proč? Protože je v názvu 2x eu. Myslím, že by to spousta lidí psalo s jedním...

Richi
huh, prudím?
Richi
Profil
djlj
nevím, když se tam nekdy podívám do diskuze pořád tam měl připomínky nějaký djlj, jsi to ty? :-)
djlj
Profil
Richi
No když se tam podívám já do diskuze, tak tam vidím nějakého "mjdj" s tupými připomínkami.. to sis asi popletl :).
Richi
Profil
jeee promin :-))))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0