Autor Zpráva
E_T
Profil
Zdravím, kdyby mi náhodou chtěl poradit (nebo se toho treba i za nejakou nefinancni protisluzbu ujmout) - dost by mě zajímalo co ještě lze udělat pro zviditelnění indexu stránky http://www.vypocetni.technika.cz/
Všechny hlavní klíčová slova mám v TITLE KW DESC i v H1+nadpis nižší úrovně a několikrát v textu i odkazech - tak važně už nevím co udělat líp:( (btw - původně to byla validní stránka - ale neaktualizuju jí jenom já takže se z ní postupně stává MSIE only - to ale časem zpravím) Díky
Fred
Profil
No možná bych ještě zapracoval na těch nadpisech, je tam často h1 následované h4, chybí h2 h3, lepší by to určitě bylo sestupně od h1 dolů.
Yuhů
Profil
je to v pohodě. Víc zpětných odkazů.
E_T
Profil
Diky!
Victorius
Profil
nedival sjem se , ale zarazilo ze VSECHYN klicova slova mas... nevim jestůli to vis, ale klicove slovo ma tim mensi hodnotu, v cim vetsim textu se nachazi, takze kdyz VSECHNA klicova slova zminimalizujes na tri nebo ctyri, budes mit vetsi pagerank, ale klicova slova nejsou vse, s umelou optimalizaci to taky neprehanej, zkus treba metodu vzajemne spojenych webu s dobrym anchor textem v odkazech
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0