Autor Zpráva
dod2
Profil *
ahojky,

mám dotaz proč na seznamu při zadání slova labrador najde stránky labradorky Anne(sice až na 6 straně) zde http://search.seznam.cz/searchScreen?w=labrador&from=61&step=10&mod=f

ale je tam odklik na www.labradorka-anne.com/stranka.htm :-(((( a chci aby tam bylo www.labradorka-anne.com/index.htm

Jsou příčinou rámy které používám a kterých se hodlám co nejdříve zbavit???

díky za odpovědi.
Mistr
Profil
dod2
Co jsi zadávala při registraci odkazu? Nebo si tento odkaz našel Seznam sám?

Zkus napsat administrátorům Seznamu.
Mistr
Profil
dod2
sou příčinou rámy které používám
Ano, je to možné.
dod2
Profil *
no asi právě mám ten pocit, že jsem zadal jenom www.labradorka-anne.com/ bez konkrétního odkazu na index.htm, ale už je to strašně dávno - tenkrát jsem tomu ani moc nerozuměl. už jsem zažádal o změnu aby odkaz ukazoval přímo na index.htm tak uvidíme.
VitaZ
Profil
Zkus napsat administrátorům Seznamu.
na Seznam nepiš bylo by to zřejmě zbytečné.

dod2
Tvůj problém je opravdu v rámech. Těžko bude Seznam nabízet tvou stránku index.htm, kyž se v jejím obsahu slovo labrador vůbec nevyskytuje. Jak píšeš, tak udělej. Zbav se rámů co nejdříve, a nebo alespoň přidej do každé stránky, která se bude načítat do hlavního rámu odkaz na homepage. Aby se návštěvník, pokud příjde z vyhledavače přímo na nějakou podstránku, mohl dostat k navigaci.
Mistr
Profil
VitaZ
na Seznam nepiš bylo by to zřejmě zbytečné.
Přesto, že Ty tak soudíš, já bych tuto alternativu nezavrhoval.
VitaZ
Profil
Mistr
Na Seznam bych psal v případě, že Seznam stránku neindexuje, přestože by ji indexovat měl (vede na ni dostatek odkazů atd..) a ostatní vyhledavače ji bez potíží indexují.
Tady je však zřejmé, že stránka "stranka.htm" je ve výsledcích hledání před "index.htm", protože je mnohem relevantnější na slovo labrador.
Mistr
Profil
VitaZ
Jo, to máš asi pravdu.
Mistr
Profil
Kdyby to bylo v Katalogu na Seznamu, pak by to asi změnit šlo, hledám-li ve fulltextu, pak samozřejmě psát administrátorům Seznamu nemá vůbec smysl.
Yuhů
Profil
ano, příčinou tohoto jevu jsou rámy. Tenhle problém označuji jako "stránka sirotek" (a jako problém jej už asi osm let publikuju).

Adminům fulltextu lze psát do kontrolního formuláře
http://fulltext.seznam.cz/url.py/contactScreen
Někdo z našeho týmu to vždycky čte.
V tomhle případě to ale fakt nemá smysl.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0