Autor Zpráva
Lukas87
Profil
ahoj, nevite někdo jesi nevadí vyhledávačům používání html entit v textu (za český znaky jako třeba ř - ř...)? myslim že to překladaji stejně jako prohližeče, ale když mě kamarád řekl ať do e-mailu davam @ entitou že to potom nenajdou spam programy tak mě napadlo jestli s tím nemají problémy i vyhledávače.
Acci
Profil
když mě kamarád řekl ať do e-mailu davam @ entitou že to potom nenajdou spam programy
To je ta nejzáklůadnější a nejprimitivnější ochrana proti spamu, která skoro vůbec nefunguje. Upravení SPAM bota, aby hledal i entity je otázkou několika minut.

jestli s tím nemají problémy i vyhledávače.
Ty by s tím žádný problém mít neměly.
Yuhů
Profil
vyhledávače s entitami problém nemají, pokud je ovšem stránka nepoužívá zcela chybně. Například zmíněné ř se entitou píše dost blbě -- když někdo místo ř píše ø tak to je přesně příklad toho chybného použití (chybná znaková stránka).
Lukas87
Profil
on totiž třeba dreamwiever piše texty automaticky s entitama, to se mě moc nelíbí, ale řikal sem si že jestli to ničemu nebude vadit tak to tak necham, pokud je to ale špatný používání entit tak to předělam v něčem jinym.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0