Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den,
mám web o 100 stránkách, na každé stránce mám menu které odkazuje na všech 100 stránek webu. tzn každá stránka odkazuje na všechny ostatní. Nemůže to gogle brát jako nějakou nekalou praktiku? Jako že třeba 50 navzájem prolinkovaných stránek je OK, 100 už je moc?
Marty
Profil
IMHO 100 je už celkem dost. Má to nějaký přínos pro uživatele? Raději bych se snažil seskupit podobné stránky v kontextové navigaci.
Petra
Profil
Nedokážu si představit web, na kterém by bylo vhodné mít na každé stránce 100 odkazů na všechny ostatní stránky. Bez ohledu na vyhledávače mi to přijde spíš ke škodě než k užitku.

Vyhledávač to penalizovat sice nebude, ale projít všech 100 odkazů na jedné stránce mu bude chvíli trvat. Navíc se tím nejspíš pořádně zředí hustota klíčových slov a stránky si začnou být navzájem dost podobné, takže celkový efekt na vyhledávače pravděpodobně negativní být může.
mm2075
Profil
Pro nejaky web je 50 az moc, pro nejaky je 100 malo ... zalezi na celkove strukture webu. Z hlediska Googlu je to jedno, protoze Google na to limit nema a projde vsechny linky. Jedina podminka je, aby zdrojak neprekrocil 600kB (nebo tak nejak priblizne), coz asi nehrozi :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0