Autor Zpráva
libor
Profil *
Pokusil jsem se podle internetu zoptimalizovat stránky www.montovanegaraze.cz na klíčové slovo garáže. S umistěním jsem spokojen.
Ale nevím proč se na první pozici se objevuje stránka www.garazevltava.cz
Neví někdo co vedlo google k tomu zařadit tu stránku na první místo? Zdá se mi že stránka naprosto odporuje všemu co jsem se o SEO dočetl a přesto je první. Je nějaký kouzlo co se o něm nikde nepíše ? :-)
Fred
Profil
Možná bych zkusil místo montovanegaraze.cz/index.htm montovanegaraze.cz/garaze.htm je škoda, že jste nezvolili montovane-garaze.cz/ proč je ta stránka první taky nechápu. Na druhou stranu, kdyby tolik záviselo jen na url, první by bylo garaze.info, i kdyz cesky allinurl je první. allintitle: garáže možná zkusit ještě v title místo montované garáže - garáže montované. Tohle co jsem teď napsal pravděpodobně vyhoupne jak psát web nahoru při hledání výrazu garáže, proto sem napíši tento odkaz, snad mi to admin promine Garáže montované
Victorius
Profil
pisu to vsude: title dela zazraky a slovo garaze v title ma tim mensi hodnotu, cim delsi title je takze kdyby bylo v title jen "Garaze" myslimm ze se snadno dostanes na prvni misto, jestli se nechces vzdat slova montovane, oddelej alepson tu desetiletou zaruku a prilep ji na viditelnejsi misto na strance, zabijes tak dve mouchy jednou ranou
Vít Dlouhý
Profil
to Fred: Myslel jsem, že Libor chce optimalizovat na slovo "garáže" ne "garaze" - z pohledu Google je to k ničemu...
Fred
Profil
To Vít Dlouhý : teď se přiznám, nerozumím? Oprava, už chápu to garaze.htm, jasně. Jak jsem zkoušel všechny možné varianty podrobného vyhledávání tak jsem se do toho krapet zamotal ;-)
libor
Profil *
Děkuji za odpovědi. Nejde mi o umistění. Jsem spokojenej s tímto umístěním. Nevidím moc rozdíl mezi prvním a třetím. Chtěl jsem vědět jen jak to funguje. Ta první stránka naprosto odporuje všemu co jsem o SEO četl. Má skutečně jen kratší nadpis. Hmmm prostě nerozumím :-)
Martin Kuželka
Profil
Frede, Víťa myslel to, že pro Google je kw v doméně bez diakritiky k ničemu, protože pro Google je slovo garáže úplně jiné než garaze.
Fred
Profil
Martin Kuželka Dík, už vím, ono mi to došlo trochu později ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0