Autor Zpráva
External
Profil
Uvažuji o koupi domény, ale jelikož mám obsah jak v angličtině, tak v češtině, raději bych com, než cz ( i z cenových důvodů) Zaregistruje ale Seznam stránu, která nemá doménu CZ? Mám takový problém, že by s tím mohl bát problém. Mohl bych tak ztratito pozici na Seznamu, ale získat lepší na Googlu.
Tomik
Profil
Záleží, jak velký je to projekt, zda by se nevyplatilo pro každou mutaci koupit vlastní doménu.
Petra
Profil
Seznam doménu COM normálně indexuje.
jeden komentář
Profil *
Seznam ti hlavně vůbec nezařadí do katalogu stránku, pokud je komerční a v tom je problém. Oni prostě chtějí brát peníze za vše, i za služby, kteří třeba ostatní dělají zadarmo. To, že vložíš do jejich katalogu komerční stránku berou jako inzerci a musíš si to tím pádem zaplatit. Jinak jak jsem sledoval někdy dýl ceny tak 4 tisíce na měsíc a minimálně 3 měsíce. Takže 12 kolíků. Tak si to přeber.. hodně štěstí.. a dost o seznamu, nebudeme jim tu přeci ještě dělat reklamu,ne ? :-))))
Martin Kuželka
Profil
jeden komentář: to je samozřejmě blbost. Ta cena, kterou uvádíš, je za službu "Seznam doporučuje" (přednostní výpis v kategorii). Do katalogu můžeš vložit i komerční zápis zdarma.

Navíc lidé mnohem víc než katalogu lidé využívají fulltextu, který ti tu .com doménu v pohodě zaindexuje a nic tě to stát nebude...
Petra
Profil
jeden komentář: OT: Sice se to vůbec netýká otázky, která směřuje na fulltextové vyhledávání, nikoli na katalog Seznamu, ale dovolím si to uvést na pravou míru. Seznam samozřejmě do katalogu zařazuje i komerční stránky - zdarma je jeden odkaz, další se platí. To je fér. Jinak zápis (jeden) v katalogu stojí 4900 za rok. 4000 za měsíc stojí třeba přednostní výpis na klíčové slovo ve vyhledávání, což už je úplně něco jiného než "jen" umístění v katalogu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0