Autor Zpráva
RichardZ
Profil *
Zdravim,

pred několika tydny jsem dokoncil SEO pro web www.strechybecak.cz. Celkem se to povedlo, toto jsou pozice na klicove slovo "střechy" v pondělka 8. 5. 2006:

Google.com: 1 stránka, 4. pozice
Tiscali.cz: 1 stránka, 9. pozice
Dmoz.org: 1 stránka, 11. pozice
Jyxo.cz: 1 stránka, 13. pozice
Atlas.cz: 2 stránka, 24. pozice
Centrum.cz: 2 stránka, 34. pozice
Quick.cz: 2 stránka, 37. pozice

S tim jsem ja i zakaznik spokojen, ale nechapu, ze seznam.cz tam odkaz pendluje někde na 11 - 12 strane.

CIm to muze byt?

Dik za info
Leo
Profil
Treba je jen proste mnohem vic (dobrych) stranek o strechach :-) Leo
RichardZ
Profil *
No a proc tedy neni tech mnohem vic stranek i v centrum.cz nebo atlas.cz, ze by meli o tolik "mensi" fulltext? No nevim...

Richard
Petra
Profil
Možná je to proto, že je divný Atlas nebo Centrum. Každý vyhledávač má prostě svůj způsob řazení a z desetitisíců výsledků mezi 30. a 100. pozicí zas tak velký rozdíl být nemusí. Možná bude chyba v tom předpokladu, že SEO je již hotové.
RichardZ
Profil *
Hmm, tomu trosku nerozumim: "Možná bude chyba v tom předpokladu, že SEO je již hotové."

Richard
Rossi
Profil *
No ja mam stejne problemy, ale netrapi me seznam.cz, ten vzdy bude zvlastni.
kohout
Profil
nevim jestli to pomůže, ale zkus to přidat do seznamu i do katalogu firem atd..
External
Profil
Přesně takovému problému jsem čelil i já. Za hlavu jsem se popadal a nadával. Ovšem asi po půl roce čekání jsem najednou na první stránce výsledků. Seznamu to opravdu hodně TRVÁ. trpělivost je klíčem
RichardZ
Profil *
No tak asi fakt nezbývá něž čekat tak dlouho, ale je to celkem nepříjmené, když za to zákazníkovy vystavím fakturu a změny za které zaplatí se projeví po tak strasně dlouhé době... :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0