Autor Zpráva
External
Profil
Co říkáte na doménu EU v rámci SEO? Jelikož Com je už zabraná, budu muset koupit EU, ale aby nebyly problémy třeba se Seznamem.

Druhá věc je, co se stane, když v názvu domény nebude klíčové slovo, kolem kterého se web mele? Uvedu příklad...někdo prodává rohlíky, ale místo www.rohlíky.cz, což už je obsazený, si dá doménu www.makovanáslast.cz ...nebude to mít negativní dopad v rámci vyhledávačů? Dávaj na to důraz, nebo sou důležitý jen klíčový slova a meta tagy?

Prosím odpověď na každý ze dvou dotazů.
djlj
Profil
Odpověď na první otázku: Pokud vím, tak seznam indexuje stránky s českým textem a na doménu nehledí.
avaranger
Profil
Se seznamem to nevim. A s adresou. minimalne bych oddelil ty slova pomlckou ;) Ale myslim, ze uplne staci www.pekarna-prcice.cz ;) Treba google IMHO na domenu tolik nehledi... nejzasadnejsi je IMHO TITLE a H1 nadpisy.

Ale jsem v tomhle oboru spis zacatecnik. Potvrzene to nemam. Je to tak, nejak, co jsem slysel.
J
Profil *
Podívejte se kupříkladu na hledání na seznamu - jak zachází s klíčovým slovem. Bere ho z title, z textu ve stránce, i z adresy. Takže i "rohliky" z www.makovanaslast.cz/rohliky.html by byly připočteny k dobru.
Petra
Profil
1. Vyhledávačům je jedno, na kterém TLD se doména nachází, jejich cílem je poskytovat při vyhledávání relevantní stránky.

2. To je věc, která zcela jistě závisí na konkrétním případu. Slovo v názvu domény má vyšší váhu, ale prvních pozic se dá docílit i bez toho, u spousty klíčových slov nemá jejich výskyt v doméně význam. Třeba zrovna u rohlíků bych se na to vykašlala a vybrala si vhodnou doménu dle jiných kritérií než je SEO. Meta tagy jsou vyhledávačům taky celkem jedno.
External
Profil
Meta tagy jsou vyhledávačům taky celkem jedno.
Myslím, že Google na description dost hledí..ale může to být jen můj pocit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0