Autor Zpráva
avaranger
Profil
Dneska sem narazil na zajimavou vec.

http://search.seznam.cz/searchScreen?w=tvorba+internetov%C3%BDch+str%C 3%A1nek&from=61&step=10&mod=f

nechapu jakto, ze http://helenahoskova.wz.cz/tvorba.htm je nad mym webem http://tomasfejfar.wz.cz/.. obsah zadny a klciove slovo se tam objevuje jen v titulku!
avaranger
Profil
a navic jakoby to u me naslo jen "tvorba internetových"... to je proste nejaky divny :'(
Anonymní
Profil *
avaranger
seznam je celý divný, někdo si asi dnes-včera hrál s algoritmem. Vcelku dost překopal výsledky hledání.
Plaváček
Profil
A to dost podstatně. Dle vzoru Google dance tomu říkám Seznam drnc :) Seznam si zadrncal tak, že jsem zatím nepochopil logiku, některé weby se mi podstatně propadly. Zvláštní.
Petra
Profil
avaranger: Klíčové slovo se u toho webu objevuje taky v URL, v H2 a ještě třikrát v textu. Svou roli mohou sehrát i offpage faktory. Dvě pozice na sedmé stránce výsledků, mezi stránkami u nichž žádný zásadní rozdíl v optimalizaci není ale nejsou vůbec zvláštní.
avaranger
Profil
Petra:
Objevuje se sice v H2, ale ja mam v H1 "Tvorba internetových stránek", coz je na dotaz "Tvorba internetových stránek" jasne relevantnejsi nez H2 "Tvorba internetových stran", alespon podle meho skromneho nazoru ;)
Petra
Profil
avaranger: Nikoli, ty máš v H1 "Tomas Fejfar", "tvorba internetových stránek" máš v H3. To ale nic nemění na tom, že ani h1 nemá tak zásadní význam, aby to přebilo všechno. Nevím jak přesně Seznam pracuje se slovními tvary, které každopádně uvažuje, ale řekla bych, že váha slova "stran" nebude příliš nižší než "stránek".
avaranger
Profil
Ajo... ja porad zapominam na tu prvni stranku...Omlovam se... to budu muset jeste opravit... diky, ze si se na to podivala ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0