Autor Zpráva
jrw
Profil
Potřeboval bych statistiku přístupů, pokud možno za nějaký rozumný peníz. Nevíte někdo kdo takové statistiky poskytuje a jak si stojí Toplist a Navrcholu?

Díky
avaranger
Profil
Ja doporucuji StatCounter.com... podle mne lepsi nez treba Google Analytics pro mensi weby. Jediny problem je anglictina... ale to by snad uz (alespon mladsim rocnikum) nemelo delat problemy. A jestli dela tak se mate lip ucit... ;)
Martin Kuželka
Profil
Především záleží na tom, co od těch statistik očekáváš a co od nich vyžaduješ...
Marty
Profil
Doporučoval bych již zmiňované Google Analytics v kombinaci s logovými statistikami (např: AwStats). Pokud ale vyžadujete přímo nějaké neobvyklé funkce, může pro vás být v konečném výsledku vhodné třeba i něco jiného.
avaranger
Profil
Proto sem doporucoval statcounter.. krome standartnich poctu IP pristupu / poctu zobrazeni stranky nabizi take:
odkud navstevnik prisel
jak dlouho pobyl
ktere stranky navstivil
jaky ma: OS, browser, rozliseni, javascript
dale: odkud (ISP, zeme, mesto)...

vse pekne pohromade. Pocitadlo se da bud zobrazit / ikonku / neviditelne.
External
Profil
Podle mě to samé umí i Google Analytics + zajímavá funkce když máte nějaký článek na víc stránek, tak až do které stránky se uživatelé proklikají a kdy nejvíce tuto řadu opouštějí. Dobré i pro dotazníky na víc stránek. U G An. mě vadí jen, že Geomapa nejde zvětšit (nebo nevím jak)
jrw
Profil
Díky za odpovědi, ještě bych se chtěl zeptat co mám vlastně sledovat, jde o to že firma které jsem dělal web si zaplatila celkem drahý banner na seznamu a tak mě napadlo že by se to mělo nějak využít když už to stálo tolik peněz. Jakou si představu mám ale určitě jsem na něco zapoměl a navíc mi to dneska už vůbec nemyslí, jestli kdy vůbec myslelo. Takže pokud je to moc obecný dotaz a nebo nějak tak podobně tak ... no a teď mi úplně vypnul mozek.
Jinak dík za odpovědi.
avaranger
Profil
V StatCounbteru najdes odkud prisli v polozce "Came From" a v GA v "All Reports > Visitor Segment Performace > Refering Source"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0