Autor Zpráva
andischo
Profil
Caute mam slusne zoptimalizovanu stranku, som na poprednych miestach vo vyhladavacoch a som spokojny :)
Rozmyslal som spravit si nejaku podstranku kde by som uverejnoval vymenene odkazy z partnerskych webov atd. Linka by sla z indexu.
Chcem sa spytat ci by som mohol utrpet nejaky prepad vo vyhladavacoch ked mi napr. google zaindexuje stranku s novymi 10 odkazmi na nejake ine stranky. Samozrejme tie stranky by odkazovali aj na moju stranku.
Dik
Petra
Profil
Ne, za to, že odkazuješ na 10 jiných webů tě Google penalizovat nebude.
mm2075
Profil
Andischo:
Na webu muzes mit kolik jen odkazu chces. Staci se podivat na Yahoo Direcorty, DMOZ a dalsi, ktere maji sta tisice odkazu na jine weby a penalizovane nejsou :))
Petra z Votic
Profil
by som mohol utrpet nejaky prepad vo vyhladavacoch

Můžeš si tím roztříštit svůj Page Rank a tím pádem se i propadnoud ve vyhledávačích. Ale nikdo tě nepenalizuje - je to tvé rozhodnutí dát si na svůj web odkazy na jiné weby.
andischo
Profil
no ja som nepisal o ziadnom penalizovani, islo mi presne o to ze ked bude moj web odkazovat na ine weby, znizi sa mi PG a tym padom klesnem... Nebol som si isty ci to tak funguje, dik za reakcie..
Petra
Profil
andischo: Ne. Odkazováním se nikdy pagerank nesnižuje. SNíží se pouze hodnota, kterou předá ostatním stránkám webu. V případě stránky s odkazy to znamená, že stránka s odkazy bude předávat ostatním stránkám webu (tj. především titulce a stránkám v menu) menší rank. Což nevadí. O kousíček se sníží i předávaný rank z té stránky, kde je odkaz na stránku z odkazy. To taky nevadí, je to o málo. Zároveň se ale o dost (pokud se odkazy vyměňují dobře) může zvýšit rank titulní stránky (popř. nějaké jiné) na kterou všechny ty vyměněné odkazy vedou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0