Autor Zpráva
martin.t
Profil *
Tak mně nad našeptávačem od seznamu napadlo. Jestli není nějaký tool na vyhledávání často vyhledávaných slov, na které se zobrazuje málo odkazů a ukterých je tedy dobrá možnost vytěžit dobrou pozici.

Pracujete s tím někdo? Máte nějaké zkušenosti?
Petra
Profil
To bude asi nejlepší nejdřív použít našeptávač Seznamu a následně Centrumáckého rádce :-)

Tool na to asi nebude. Počty hledanosti slov se nachází v databázích vyhledávačů. Některé ty nejčastěji hledané zveřejňují, někeré se dají koupit. Zjistit si, na která z nich se málo optimalizuje je pak už na další práci.

Jen nevím, jestli by k něčemu bylo založit si podnikání na nějakém slovu, protože je hodně hledané. To už bych radši nějaký tool na hledání vysokých marží nebo rovnou děr v trhu.
Anonymní
Profil *
No jde mi o to, že mám nějakou oblast kterou chci pokrýt. Né vždy odhadnu dobrá klíčová slova, některá prostě uživatelé zadávají navzdory všem SEO konzultantům ;)
Petra
Profil
No pokud jde o konkrétní oblast, tak od toho už jsou právě ty nástroje na odhad klíčových slov. Jen žádný z nich zkrátka neřeší, jestli to slovo má velkou konkurenci nebo ne (kromě konkurence v inzerci v AdWords). Ty volně dostupné nástroje:

Seznam našeptávač - zvládne pravostranná rozšíření.
Google Keyword Tool - zvládne fráze obsahující dané slovo i fráze podobné slovo neobsahující.
Yahoo! Keyword Selector Tool - zvládne fráze obsahující slovo.
MSN Keyword Generation Tool - zvládne fráze obsahující slovo i fráze podobné slovo neobsahující (jen si teď nejsem úplně jistá, jestli se k němu dá dostat i bez zaplacení registračního poplatku).

Všechny odpovídají počtu hledání ve svých vyhledávačích. Dá se říct, že před SEO konzultanty se často hledaná slova moc utajit nedaj í :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0