Autor Zpráva
fefeczech
Profil *
Ahoj,
mám tady takovou situaci, doména kterou jsem chtěl, byla volná jen pod .tk, tak jsem ji zaregistroval, přesměroval na hosting a teď bych pokutil registraci do katalogů, ale nevím jak vhodně to mám udělat. Jestli registrovat doménu třetího řádu na freehostingu, nebo .tkčko pod kterým chci budovat web/značku. Poradíte, jak to bude lepší pro vyhledavače i pro lidi.
Předem děkuji za Vaše odpovědi a názory.
mindhunter
Profil
domenu tk ti můžou v podstatě kdykoliv zrušit a pak spláčeš nad výdělkem ... .tk určitě dlouhodobě NE a navíc ti tam nacpou všelijakou reklama ještě před vstupem na tvé stránky. To se sice dá v nastavení zrušit, ale za pár měsíců ti tam dají třeba zas jinou reklama atd atd...
Mistr
Profil
mindhunter
To se sice dá v nastavení zrušit, ale za pár měsíců ti tam dají třeba zas jinou reklama
Já to mám již několik měsíců (let) a žádná další reklama po zrušení v nastavení nepřišla. Jednou jsem to zrušil a je od toho pokoj na věky (zatím).
sutr
Profil *
Mistr

hmm, jenže když na tu tvoji doménu někdo dostane zálusk a koupí si ji (ted nevim přesně kolik, ale stávala 10 doláčů) tak spláčeš nad výdělkem TY .. a budování jména domeny přijde vniveč ... TK nebrat
Mistr
Profil
sutr
Tak tohle neznám. O tom nevím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0