Autor Zpráva
Fio
Profil *
Prosím zkuste se mrknout na
www.q10.cz

je to můj první pokus o SEO....
Co myslíte jsou on-page kaktory ok???

Stránky už jsou na webu pěkně dlouho (od března), a zatím se nic moc v pozici vyhledávačů neděje (i page rank je téměř všude nulový..... tak nevím co je blbě

F.
tiso
Profil
nie sú...
nicmund
Profil
No mohlo by být, jenom se mě zdá, že těch Q10 je v titulku opravdu hodně
djlj
Profil
Souhlas s tiso :).
mata
Profil
Řekl bych, že váš kód trpí DIVitidou.
ninja
Profil
Myslim ze ON PAGE faktory jsou dobre. Ziskejte vice odkazu.
Railbot
Profil
mata
Mas pravdu, je tam toho hrozne moc. Nicmene na SEO to zadny vliv nema.
Leinad
Profil *
ON Page neni nej.
Fio
Profil *
tiso...
Co myslíš tíém nie sú....

nicmund....
ok rozumím ... to je nedopatření (už jsem to jednou vyhazoval)

ty divy ...... nebudu to s nima přehánět


Leinad....
Tak proč nenapíšeš v čem není ok...
Fio
Profil *
Vidím, že to asi nebude tak lehké.... dostat z někoho konkrétní kritiku (nebo radu)

Nicméně díky :-)
tiso
Profil
Fio
Myslím tým to čo som napísal, alebo chceš odpoveď celou vetou:
Co myslíte jsou on-page kaktory ok??? - za predpokladu že kaktory = faktory odpoveď:
Myslím si že on-page faktory ok nie sú.

Konkrétnu radu nezískaš keď zadáš takú otázku... Nikde si totiž žiadnu radu nechcel... Takže chyba je na Tvojej strane...
Anonymní
Profil *
Web se mi po grafické stránce líbí.
Co se týká seo, tak tam postrádám dva faktory důležité pro hustotu slov a řešil bych jinak i titulky a meta. Z toho co jsem zatím o seo sám zjistil, tak nejdůležitější ale stejně je titulek, Hčka a doména a to máš OK.
www.pazout.com
llook
Profil
Připadá mi to víceméně v pohodě. Nějaké detaily by se vychytat dali, ale spíš se zaměř na off-page faktory.

tiso Jen víc takových ochotných lidí! :-)))
llook
Profil
Zkus se podívat, kdo na tebe odkazuje. Nikdo.
Na Jyxu je to trochu lepší, ale ne o moc.

Anonymní Nevkládej prosimtě nesouvisející odkazy.
Fio
Profil *
Děkuji všem za rady a návrhy...

Počítají se do zpětných odkazů registrace v katalozích?
Pokud ano, tak nechápu proč se nic neukazuje.... registroval jsem na:

- centrum.cz
- seznam.cz
- quick.cz
- atlas.cz

Co myslíte není to divné.... ta registrace proběhla bezmála před třemi měsíci.

F.

PS: Tiso - děláš čest své přezdívce....
mata
Profil
Ale jsou tam zpětné odkazy. On totiž google švindluje. Yahoo vám to řekne lépe.
tiso
Profil
Fio
Tiso? To mám byť ako ja? Sekol si sa v jednom písmenku... Nechápem čo máš za problém, veď som Ti odpovedal na to na čo si sa pýtal. Ak si chcel aj nejaké rady ako svoje stránky vylepšiť, tak si to mal napísať rovno... To je dôvod prečo som Ti odpovedal tak ako som Ti odpovedal. Nemienim to tu ďalej riešiť, takže si svoje PS nechaj pre niekoho iného.
Anonymní
Profil *
Katalogy se samozřejmě do zpětných odkazů počítají, nicméně odkaz z nich má pro vyhledávač váhu nižší (vyšší váhu má odkaz, který je na celé stránce třeba jen jeden)... na začátek je to ale nejlepší cesta. Zkus se zaregistrovat i do dalších českých katalogů, je jich docela dost. Zaregistruj se i do anglických... No a do zpětných odkazů se počítají i tato fóra:-)
Jirka

www.pazout.com

Děkuji všem za rady a návrhy...

Počítají se do zpětných odkazů registrace v katalozích?
Pokud ano, tak nechápu proč se nic neukazuje.... registroval jsem na:
Plaváček
Profil
Anonymní

Konkrétně toto forum (i když se snažíš), ti žádné zpětné odkazy nepřinese, protože všechny odkazy v textu jsou vybaveny parametrem rel="nofollow". Což znamená, že drtivá většina vyhledávačů tyto odkazy nebere v potaz. Více třeba zde: http://www.zpravy.net/weblog/archiv/0501/rel-nofollow-nejenom-na-komen tarovy-spam.php
Anonymní
Profil *
Tak to vidíš:) To jsem nevěděl...
Jirka

Anonymní

Konkrétně toto forum (i když se snažíš), ti žádné zpětné odkazy nepřinese, protože všechny odkazy v textu jsou vybaveny parametrem rel="nofollow". Což znamená, že drtivá většina vyhledávačů tyto odkazy nebere v potaz. Více třeba zde: http://www.zpravy.net/weblog/archiv/0501/rel-nofollow-nejenom-na-komen tarovy-spam.php
xkomczax
Profil
Konkrétně toto forum (i když se snažíš), ti žádné zpětné odkazy nepřinese, protože všechny odkazy v textu jsou vybaveny parametrem rel="nofollow". Což znamená, že drtivá většina vyhledávačů tyto odkazy nebere v potaz. Více třeba zde: http://www.zpravy.net/weblog/archiv/0501/rel-nofollow-nejenom-na-komen tarovy-spam.php - ale když se podíváš na jyxo, tak to uvádí tuhle diskusi jako zdroj, ze které byla stránka odkazována.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0