Autor Zpráva
chvd
Profil
cokoliv, co k tomu víte, své znalosti, odkazy na články, vztah k platné legislativě...cokoliv

mám na mysli znak copywritu "© "(c v kolečku) asi nevím, jak ho sem vložit
quinux
Profil
chvd

Cokoliv vytvoříš je v podstatě chráněno autorským zákonem. Použítí © je spíš jen upozornění, že to tak opravdu je a právní význam to pokud vím nemá. Pro SEO to žádný význam nemá.
chvd
Profil
Cokoliv vytvoříš je v podstatě chráněno autorským zákonem. Použítí © je spíš jen upozornění, že to tak opravdu je a právní význam to pokud vím nemá. Pro SEO to žádný význam nemá.

Ok, dám Ti příklad...vytvořím stránku třeba o nějakém panu Padoubkovi a do tittle dám:

©"// Padoubek-má stránka o něm

myslíš, že to vyhledávače nezohlední při indexaci? ten © já to asi vyzkouším prakticky a uvidím....než tady teoretizovat:-))
quinux
Profil
chvd
Ne to copy ti tam k ničemu nebude. A pokud vím tak si na cizí jméno, ale copy dát nemůžeš. :o)
Petra
Profil
Teď vůbec nechápu, co by měly zohledňovat na znaku copyrightu? Snažíš se optimalizovat na znak copyrightu? Nebo na ten zbytek? Použití znaku copyrightu váhu okolních klíčových slov nijak nezvyšuje. Když půjdeme do extrému, tak spíše snižuje hustotu klíčového slova.
chvd
Profil
tak spíše snižuje hustotu klíčového slova.
To myslíš tak, že ho odsunuje na pozici dále od začátku, ju?

No mi se to také nezdálo, ale jeden příklad z praxe mě o tom skoro přesvědčil, tak jsem se přišel zeptat.

A pokud vím tak si na cizí jméno, ale copy dát nemůžeš.
taky jsem si to myslel a nemáš ponětí, která legislativní norma by to mohla ošetřovat, myslíš, že zákon o autorských právech??
quinux
Profil
chvd

No tak určitě autorská práva, ale lidská jména bych viděl asi v ochraně o osobních údajích, ale nevím právu moc nerozumím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0