Autor Zpráva
miroslav-vano
Profil *
http://www.tvorbawebstranok.sk/
Túto stránku som spustil už rped dlhšiou dobou a niekoľko odkazov na ňu odkazuje a stále nemám page rank. Viem, že pagerank pokedy sa objaví mu to chvíľu trvá, ale toto sa mi zdá, že je to dosť dlho :(.
taktiež som presneroval niekoľko stránok, ktoré už neexistujú, ale stále majú dobrý page rank a nechce sa mi nejak presunúť a vyhľadávač zmenu zaindexoval.
Martin Kuželka
Profil
Jak dlouhá doba to je? Než se u stránky začne zobrazovat toolbarový Pagerank, tak to může trvat několik měsíců..
miroslav-vano
Profil *
nejaké 2 mesiace stránka existuje. Page rank som začínal budovať keď bola stránka ešte vo vývoji.
www.nfsmostwanted.sk presmeroval som asi pred dvomi týždňami túto doménu kde mám PR 4 aby sa mi preniesol, pretože doména končí začiatkom augusta. mám tu dosť obtiažnu konkurenciu hlavne vo výške page ranku kde konkurencia má až PR 5 takže mám čo dobiehať.
djlj
Profil
miroslav-vano
Ehm, tímto <meta http-equiv="refresh" content="1;URL=http://www.tvorbawebstranok.sk/" />, ani odkazem na stránce, se ti pagerank rozhodně nepřenese...

A za 2 měsíce se ti PR rozhodně nenapočítá...
Petra
Profil
Poslední update toolbarového pageranku proběhl pokud vím někdy v únoru. To ale pořád neznamená, že stránka žádný pagerank nemá, prostě jen ještě není nic vidět.
miroslav-vano
Profil *
no len ja som na 4. strane v Google čo neni veľmi dobré...
dfkj
Profil *
poslední update GTPR byl 4.dubna

další bude:

http://www.seocompany.ca/pagerank/page-rank-update-list.html
Petra
Profil
miroslav-vano
Nevím, na jakou frázi má být ta čtvrtá strana, ale třeba na tu, kterou považuji za vaší hlavní - "tvorba web stránok", je ten web devátý, což není špatné. Jestli se vám to ale zdá málo, tím spíš nechápu, proč se zaobíráte toolbarovým pagerankem, který na řazení výsledků nemá žádný vliv. Věnujte se raději textovému obsahu stránek, získávání odkazů, odstraňování duplicit a ostatním věcem, které na pozici vliv mají.
Richi
Profil
Ty děláš SEO optimalizaci pro klienty a nevíš takovou triviální věc jako je "nemám PR, co se děje?" a ješte k tomu uděláš přesměrování "refresh"? Radši si na optimalizaci najdi někoho kdo to umí než někomu slíbíš klientům něco co nesplníš :-)
(jako kamarád, slíbili klientu optimalizaci, naslibovali hory-doly a po 2měsících mi píše prosím pomoc my vzali prachy a optimalizace se nějak nepovedla ... )
miroslav-vano
Profil *
Nepracujem sám pri niektorých zákazkách pracujeme viacerý. Ja sa SEO venujem, ale zetiaľ nemám toľko skúseností, ale zákazníkom vždy všetko splníme.
jirista
Profil
musis poslat header a 301
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0