Autor Zpráva
Kermo
Profil *
Přeji dobrý den všem,

mám takový problém se Seznamem a ikdyž vím, že nejde skoro nic dělat , tak se přesto zeptám:

Už několik let jsem měl stránky (UbytovanivChorvatsku.cz) normálně přítomné v katalogu a vyhledávní Seznamu (a na velice lukrativní slova slova jako Chorvatsko, ubytování Chorvatsko, dovolená v Chorvatsku atd. vždy na prvních třech pozicích ) ale cca od pátku 07.07. se mé stránky přestaly objevovat ve vyhledávání a prostě vůbec nejsou přítomné ve výsledcích ikdyž zadám přesné url. Poslední dobou - minimálně několik měsíců - jsem nedělal vůbec žádné změny a ani si nejsem vědom nějakého porušení pravidel, které by mohlo způsobit, že mé stránky už nefigurují vůbec ve výsledcích vyhledávání. V Seznam katalogu (katalog.seznam.cz) stránky stále jsou. Psal jsem na podporu, i přes formulář na stránkách i zadal ručně robotovi ale stále nic.

Kdyby někdo věděl co s tím (nebo Yuhů kdyby mohl pomoct) tak budu moc rád...

Děkuji
Anonymní
Profil *
V poslední době mě taky připadne, že seznam zobrazuje výsledky fultextu nějak "záhadně".
Anonymní
Profil *
No me se zase trochu dotklo, ze byl na hostingu asi 3hodinovej vypadek a ze seznamu mi volali ze me teda z katalogu vymazou kdyz mi to nejede...nakonec se to dohodlo, ze me nevymazli...ale stejne mi to prislo takovy osklivy...copak muzu za to ze si technika obcas vzpomene a nejede?
Yuhů
Profil
tahle doména je úplně v pořádku, ale v adminu vypadá jako hodně mladá, má málo URL. Nevím, čím to je, nevidím historii, ale tipnul bych si na výpadek hostingu v době aktualizace. Poslal jsem to na přeindexaci, snad to pomůže.
Kermo
Profil *
Děkuji moc.
doména i s obsahem funguje už čtvrtým rokem...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0