Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravím forum,
zhruba před půl rokem jsem vytvořil stránky kamarádovi, který organizuje letní hudební festival. Snažil jsem se je napsat poměrně slušně, nepoužívám žádné podvodné techniky. Web se umisťuje velice obstojně jak v Googlu tak v Jyxo, ze Seznamu ale před měsícem vypadl úplně. Mám podezření na nějaký bonz a následnou penalizaci. Netušíte někdo, co dělám špatně? Zpětných odkazů mám poměrně dost, na zásadní klíčová slova ale Seznam nezobrazuje stránky vůbec a na "kw site:" zálohuje výsledky z gůglu. Pomůže jakákoliv rada, proč se mnou Seznam nechce kamarádit. Ostatní kritiku, rady a porady si prosím nechte pro jiné. Díky Pavel
povalec.info
kohout
Profil
Zkoušel jsi napsat na podporu?
Anonymní
Profil *
Zkoušel jsi napsat na podporu?
Zatim ne, beru to jako posledni variantu. V pripade penalizaci byvaji hlusi. Jenze penalizaci za co? To se tu prave snazim zjistit...
J
Profil *
Byla by to velká souhra náhod, ale mohla být závada na hostingu zrovna v době návštěvy robota - tudíž se web nenašel, tudíž vypadl.
Anonymní
Profil *
...tudíž se web nenašel, tudíž vypadl
to mi prijde nepravdepodobne. Preci kvuli jednomu vypadku nevyhodi web z indexu. To by mu v indexu moc webu nezbylo :D
J
Profil *
http://vyhledavace.info/clanky/187/janovsky-o-seznamu :

"Proč nemá fulltext některé stránky v indexu... Nejčastěji je důvodem chybová nebo pomalá odpověď vzdáleného serveru při pokusu o aktualizaci stránky. Seznam se v tomto ohledu snaží být přísný a neposkytovat uživatelům odkazy na stránky, které byly při poslední návštěvě robota nedostupné. "
Richi
Profil
to mi prijde nepravdepodobne
no moc ani ne, nám se to jednou stalo, pak jsme čekali měsíc na znovu zaindexování ...
Anonymní
Profil *
to mi prijde nepravdepodobne
Ok, beru. mame to na vlastnim serveru, ale vypadky moc nebyvaji. Nema nekdo nejaky jiny napad? Mam trochu podezreni na ten "doorpage" -> ze se jim nechce Seznamu prolejzat, ci ze ma nejaky mechanismy, ze kdyz je stranka pojemnovana jako doorpage (a pritom s podvodnym dooorpagem nema svou funkci nic spolecneho), web zabanuje. Jinak uz me vazne nic nenapada..
Dival jste se nekdo do zdrojaku? Nasel jste nekdo neco? Uz jsem na Seznam houknul pres report screen, no uvidime ted o prazdninach, jak budou lini :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0