Autor Zpráva
Huggi
Profil
vcera sem si na index hodil jejich kod..a dneska mi to ukazuje 7navstev..pritom pocitadlo od toplistu prez 80..a podle tech vypisu v googlu to vypada jako by nepocital lidi co jdou primo na danej clanek ale jenom ty co projdou prez index..

takze je to tak..a mam ten kod dat i do podstranek nebo je chyba jinde? diky
djlj
Profil
No tak jasně, že i do podstránek. Jak by se Google o těch ostatních návštěvách dozvěděl?
Leo
Profil
"takze je to tak..a mam ten kod dat i do podstranek nebo je chyba jinde? diky"

No a jak jinak by Google vedel o pristupech na jine stranky nez ze na nich bude nejaky kod? Telepatie nefunguje, Leo
quinux
Profil
Huggi
Kód toplistu máš snad taky na všech stránkách
Acci
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/seo/google-analytics.html
Huggi
Profil
mno ja si nebyl uplne jistej..;)
mm2075
Profil
Huggi:
I kdyz das kod spravne a na vsechny stranky, porad Ti bude Google Analytics ukazovat mene uzivatelu, nez ve skutecnosti mas. Nevim kde je jejich problem, ale spousty uzivatelu to proste "nezachyti". Je to dobrej softwer na sledovani trendu navstevniku na Tvem webu, kde klikaji atd., ale pro pocitani celkovych navstev atd. nedoporucuji.
Leo
Profil
"kdyz das kod spravne a na vsechny stranky, porad Ti bude Google Analytics ukazovat mene uzivatelu, nez ve skutecnosti mas."

To bude kazdy obdobny system. A cemu rikate skutecny pocet navstevniku? Leo
Nox_lbc
Profil
I kdyz das kod spravne a na vsechny stranky, porad Ti bude Google Analytics ukazovat mene uzivatelu, nez ve skutecnosti mas. Nevim kde je jejich problem, ale spousty uzivatelu to proste "nezachyti". Je to dobrej softwer na sledovani trendu navstevniku na Tvem webu, kde klikaji atd., ale pro pocitani celkovych navstev atd. nedoporucuji.

třeba ty s vypnutým JavaScriptem ...
Anonymní
Profil *
ty s vypnutym JS v pohode vyresi obrazek src="pocitadlo.php" takze tam asi bude lepsi ten toplist zapocitava i navstevniky bez JS
Anonymní
Profil *
A cemu rikate skutecny pocet navstevniku Skutečný počet návštěvníků se NIKDY nedozvíte, všechny systémy měření jsou více či méně nepřesné.
mm2075
Profil
Doplneni k memu prispevku:
Jasne ze kazdy softwer na monitorovani poctu uzivatelu je nepresny a nezachyti vsechny uzivatele. Svuj nazor na Google Analytics jsem napsal ze skusenosti jak s nim, tak i se spoustou dalsich at uz jednodussich, tak i komplexnejsich "mericu" navstevniku a jejich chovani na webu (WebTrends, ClickTracks, WebSideStory, Webalyzer atd.). V porovnani se vsemi mi Google Analytics ukazuje nejmensi cisla, a to az extremne nejnizsi cisla. Proto jsem napsal, ze ho nedoporucuji. Ale na sledovani trendu navstevniku je to stejne dobry, jak jakejkoliv jinej system.

(Jinak presny data se daji dozvedet primo od hlavniho ISP providera a napr. na zaklade techto dat jsou postaveny vsechny soucasne soudy proti Google a Yahoo PPC. )
Machi
Profil
Jenže ty hodnoty jsou naprosto přesné, ukazují počet unikátích IP v 24hodinových cyklem. Třeba toplist počítá unikátní IP co půl hodinu, takže logicky je v něm mnohem víc návštěv...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0