Autor Zpráva
alois
Profil
Ahoj Mám takový problém. Když jsem začal tvořit stránky vytvořil jsem na swebu antonella1.sweb.cz . Po nějaké chvíli (aniž bych znal slovo SEO) jsem vytovořil na wz.cz svicny-mrize.wz.cz . Vše jsem nechal indexovat bez www a s index.html na konci. Těd po roce bych měl novou verzi (více SEO), ale nevím co s těma starýma. Tu novou bych nejraději nahrál na svicny-mrize.wz.cz
Ale použil bych stejnou adresářovou strukturu, již ne s html ale php. Odkazoval bych bez indexového souboru (tedy ne ./svicny/index.html ale jen ./svicny/) tím si myslím, že přesměrování dělat nemohu ale musím index.html smazat. Jenže seznam na site:svicny-mrize.wz.cz nereaguje nijak, ale když dám ve fultextu hledat svícny, tak se na čtvrté stránce najdu, takže zaindexované to je.

Mátě nápad nebo radu jak na to?

Popřípadě to zabalím a začnu na úplně jiné adrese a tu původní antonella1.sweb.cz tam přesměruji a svicny-mrize.wz.cz zruším (Teda už jsem zrušil stránky pro odindexování z vyhledávačů)
Jak dlouho vlastně může trvat než mě vyhledávače odindexují?

Alois
Anonymní
Profil *
terzkahromjakova pisečna5 790 82pisečna5 lčo 66142431 lovemilujitepopřipadě
Petra
Profil
Mátě nápad nebo radu jak na to?
Nejspíš přesměrováním v mod_rewrite - to tuším na wz.cz funguje.

Popřípadě to zabalím a začnu na úplně jiné adrese
Buď to a nebo nic. Zabývat se SEO na nespolehlivém free serveru je IMHO trochu zbytečné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0