Autor Zpráva
DyBoy
Profil *
Svou stránku http://www.dyboy-jen-tak.ezin.cz/rs/ jsem zaregistroval pouze do seznamu a vyměnil s několika blogy odkazy, nějakou dobu byla návštěvnost tak 100 za den, ale najdenou vyskočila asi na 400-500, google najednou zná přes 300 mých odkazů na příspěvky na stránkách a zpětných můj slogan DyBoy jen tak na dalších sto stránkách? Čím to je, že se to najednou tak změnilo? Asi si řeknete že jsem vůl, ale moc tomu nerozumím, ta mi to prosím trocha osvětlete :)
quinux
Profil
Každý vyhledávač prochází weby a když na nějakém najde odkaz na tvůj web tak tě navštíví a zaindexuje pak tě podle různých faktorů zobrazuje na různá klíčová slova. V tvém případě tě zobrazuje na nějaká klíčová slova hodně vysko a tudíž se ti zvýšila návštěvnost.
DyBoy
Profil *
Dík, taky mě to napadlo, každopádně jsem moc rád :)
augustin
Profil *
co znamena toto:

a zpětných můj slogan DyBoy jen tak na dalších sto stránkách?

a ako je mozne, ze programujte.com ma napriklad v jyxovi 19,000 zpetnych linkov???
to fakt nechapem.
augustin
Profil *
a zaindexovanych stranok v googli ma 8,400.
ved tolko ani tych stranok nemozu mat ;o) nie?
DyBoy
Profil *
ale jo můžeš, když vyhledávač chápe přípsěvky jako samostatný stránky :). DyBoy jen tak? to znamení, že slova dyboy jen tak, nebo slovní neaktivní odkaz ) zatím je obsařenej na těch stránkách :)
augustin
Profil *
DyBoy pocuj a to si len tak nejakych 100 stranok pridalo ne teba odkaz a ani si o tom nevedel??
DyBoy
Profil *
Jo, vím o tom, jak se říká velký kulový :)

Moc to nechápu, ale asi je to tak :)
DyBoy
Profil *
A to ty stránky existují jen nějaké čtyři týdny :) a to ještě beztak google ještě nenašel všechny, jak říkám, jsem z toho vedle
quinux
Profil
Tak je asi programujte.com tak rozsáhlý, ono to tak nemusí vypadat, ale počítá se opravdu každá stránka. Co se týče těch zpětných odkazů tak od 19 000 odečti těch 8400 a zbytek muže být opět z webů, které mají třeba 1000 stránek a odkaz dali třeba pod hlavní menu, které se opakuje na celém webu. Programujte.com osobně moc neznám, ale tuším, že jsem již o něm slyšel a mám pocit, že už je ten web staršího data a hodně známý, takže bude spousta lidí co na něj odkazuje na svých webech a nebo třeba z nějakých diskusí, kde se řešil nějaký problém a odpověď byla práve na programujte.com
quinux
Profil
augustin
DyBoy pocuj a to si len tak nejakych 100 stranok pridalo ne teba odkaz a ani si o tom nevedel??
Vzhledem k obsahu se vůbec nedivím. On nemůže sledovat každou diskusi na které někdo na jeho web odkáže, protože tam je co zrovna někdo chce ;o)
augustin
Profil *
quinix dik za info
DyBoy
Profil *
To jo, proto tomu říkám DyBoy jen tak, to jsou prostě stránky DyBoy jen tak, kde si dávám, co mě jen napadne :)
Anonymní
Profil *
kde si dávám, co mě jen napadne :)
Tomu se říká přirozené SEO :-)
DyBoy
Profil *
:D no jo, když vidím tu haldu dotazů na seznam nebo google, přes který se na moje stránky dostávají... ;)
Yuhů
Profil
DyBoy, to přejde, neboj. Tomuhle se říká overflux. Za nějaký čas opět klesneš. Google úplně nové stránky cpe trochu výše než ty starší. Po nějakém čase tě může zase strčit do sandboxu a měsíc budeš na padesáté stránce.

Tvoje stránka končí na cz. Když se díváš od nás, zdá se ti, že se dostáváš přes spoustu cizích stránek. Kdyby ses podíval z jiné země, budeš už teď níž.

Vzhledem k tomu, že hodně linkuješ na rapidshare a propaguješ jaksi "mezinárodní" obsah, tak bych si tipnul, že je to zajímavé i pro spoustu zahraničních návštěvníků. V tomhle segmentu sdílení a výměnných sítí je návštěvnost 500 denně spíše zanedbatelná. Taky sleduj, co ti lidé přicházející z Google dělají. Tipuju, že hned odcházejí (můžu se mýlit).
DyBoy
Profil
Kpukl jsem se do osobních statistik a když si to trochu propočítám, tak každý návštěvník u mě pobude přibližně na šesti stránkách, to není na můj vkus málo. s tím pískovištěm máš pravdu. S tím linkováním je to myslím trochu jinak, odkazy na fileservery mám vždy neaktivní, aktivní odkazy jsou jen reklamy. nebo se započítává i neaktivní odkaz?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0