Autor Zpráva
matam
Profil
Ahoj,
jsem začátečník a potřebuju poradit, všiml jsem si, že ve vyhledávačích se na určitou frázi objeví layoutová stránka a jako druhý odstavec stránka toho samého webu, která je také relevantní na ten samý dotaz(frázi)...

otázka: je možné, aby podstránka, v případě, že má lepší seo na daný výraz, přeskočila pozici layoutu?

nevím, zda je toho právě možné vytvořením domény 3. řádu

díky za postřehy, budu otravovat častěji :)

martin
Casero
Profil
co znamená pozice layoutu??...ja myslím, že podstránky by v vysledkách nebyli byct pač by na ně neměl vést odkaz
Casero
Profil
teda jestli dobře chápu co píšeš
Anonymní
Profil *
asi sem to blbe napsal, myslel jsem ze layout je prvni uvodni stranka (homepage?), jde mi o pozici
ve vyhledavacich, kdyz davaji vysledky hledani z fulltextu, nekolikrat jsem videl, ze na nejakou frazi vyjede hlavni stranka jako hlavni vysledek a malinko odsazena z leva nejaka podstranka, pusobilo to na me dojmem, ze podstranka je limitovana pozici hlavni stranky na dane slovo (frazi) a ta ji nemuze preskocit
matam
Profil
... ve výsledcích, sorry že nepíšu česky, teď mi to došlo...
Marek Prokop
Profil
Vyhledavač neví, která stránka je hlavní a která je podstránka. Navíc, i kdyby to věděl, bylo by mu to fuk, protože to je fuk i uživatelům. Důležitá je relevance, důležitost, odkazová popularita, důvěryhodnost.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0