Autor Zpráva
Venca V.
Profil *
Ahoj, mám udělanou sitemap ve formátu xml, na Google Sitemaps mi to ukazuje, že je ok, procházení stránek roboty také bez problémů, přesto ani po delší době, co mám v Google Sitemaps tuto sitemap přidanou nejsou všechny stránky z webu
zaindexované(robot byl na stránkách od té doby už několikrát). Struktura stránek také není nijak složitá, nevím tedy v čem by mohl být problém. Adresa sitemapy je http://pillowfight.wz.cz/sitemap.xml ; tak jestli v ní něco není špatně... Děkuji za radu :-)
Nox_lbc
Profil
Možná to bude tím IFRAMem ... ten nemá rád nikdo, natož Google ;-) ...
djlj
Profil
Nox_lbc
Pokud vím, tak Google framy normálně prochází...
VitaZ
Profil
Venca V.
Pokud Ti Google píše, že sitemap je OK, tak je asi opravdu OK.
Sitemap je pro robota Googlu pouze pomocná informace, ze které si může vyčíst, které stránka byla naposledy přidána, případně zda a jak často je akualizována. Podle nímůže Google lépe chápat strukturu webu a důležitost jednotlivých stránek.
Ale ani kdybys použil deset map, nemůžeš donutit robota, aby Ti zaindexoval všechno, co Ty si představuješ, aby zaindexoval.
Sitemap není samospása, mnohem důležitější je kvalitní struktura webu a jeho provázanost odkazy a počet odkazů zvenčí, které vedou na tvé stránky. Ten vložený FRAME indexaci tvého webu rozhodně neprospívá.
Venca V.
Profil *
Díky za názory, už pracuju na nové verzi, a ta už bude bez <iframe> :-) Dík...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0