Autor Zpráva
juneau
Profil
Je to už měsíc, co jsem mu pověděl o novém webu (add url), který sestává z jedné jediné stránky - informace o kempu padova. Nevím, nechtělo se mi těch pár informací větvit do více stránek. Ale google jej v idnexu nevede, a měsíc je přece jen už docela dost času.

Tak by mě zajímal váš názor, zda může ona jednostránkovost googlu vadit.
Casero
Profil
juneau
ja myslím, že nemuže, mám taky jednostránkový web, čekal sem dýl jak měsíc a nakonec se tam objevil...jestli máš dost zpětných odkazů
Timy
Profil
Jednostránkový web určitě nevadí. Spíš třeba googlebot navštívil stránku, když nebyla dostupná (což u wz není asi žádná výjimka)...
Martin Kuželka
Profil
A existují na ten web nějaké odkazy? Pokud ne, pokus se nějaké získat, mělo by to pomoct.
quinux
Profil
juneau
To nebude tím, že je to jedna stránka, ale tím, že nejsou zpětné odkazy. Bez zpětných odkazů si tě nevšimne žádný vyhledávač.
Martin Kuželka
Profil
I bez zpětných odkazů si vyhledavače stránky často všimnou, trvá to poté ale delší dobu...
quinux
Profil
Martin Kuželka
No tak jistě, že po delší době si všimnou i stránky bez zpětných odkazů (tedy alespoň jeden IMHO být musí;o) ale myslím, že ve výsledcích se beznich ta stránka nemá šanci uchytit.
Timy
Profil
quinux
"tedy alespoň jeden IMHO být musí"
Nemusí, stačí použít něco takového.

"ale myslím, že ve výsledcích se beznich ta stránka nemá šanci uchytit."
Já myslím, že stránka může být relevantní a kvalitní i bez zpětných odkazů (samozřejmě optimalizace s odkazy půjde lépe). Například pokud si děláš osobní web a tvoje jméno prakticky jinde na webu není, budeš nejspíše první ve výsledcích i bez jediného zpětného odkazu.
quinux
Profil
Timy
Pokud se nepletu tak google nikdy nezaindexouje web pokud nenajde alespoň jeden odkaz a můžeš mu ho přidat přes formulář třeba 1000x. Někde jsem o tom kdysi i četl, ale přiznávám se, že nevím jestli to byla pravda resp. jestli to ještě platí.


Například pokud si děláš osobní web
Když děláš opravdu jedinečný web s nulovou (minimální) šancí na konkurenci, tak to je samozřejmě jiná věc, ale pokud zůstaneme u tématu a prezentace na kemp tak myslím, že bez zpětných odkazů je šance téměř nulová.
MajoCQ
Profil
skus si ho registrovat rucne Tu
Timy
Profil
quinux
Taky nevím, jestli to byla pravda, ale určitě to už neplatí. Minimálně jeden můj web google zaindexoval i bez jediného zpětného odkazu (ty jsem přidal až později).
smajli
Profil *
Docela by mě zajímalo, jak někdo může najít web, na který nejde žádný odkaz a o kterém není nikde ani zmínka, to si jako domyslí nebo co? Trochu nelogické ne?
Timy
Profil
smajli
Byly tady už dva odkazy na stránku, kde odesíláš strejdovi googlovi nějakou adresu, na kterou se on někdy podívá. Takže v tom nevidím nic nelogického.

A četl jsem taky něco o tom, že pokud s google toolbarem navštívíte nějakou stránku, kterou google nezná, tak se tam koukne taky (ale to už fakt nemám ověřené a ani nevím, kde jsem to četl).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0