Autor Zpráva
pavel_76
Profil *
Na webmasterworld.com jsem našel odkaz na zajímavé stránky Rank1.info . Zabívají se výměnou nereciprocitní linků mezi relevantními stránkami. Jejich stránky jsem našel taky v cz, ale ten překlad se mi nějak nezdá Rank1.cz . .
Myslím, že je to celkem dobrý nápad. Podle nového algo. google by to mohlo funguvat. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
nightfish
Profil
vypadá to celé dosti pochybně a nejsem si zcela jist, že tohle může být pro nějaký web dlouhodobě prospěšné

btw jaký nový algoritmus google máte na mysli?
Casero
Profil
pavel_76
pruměrný pager. stránek 5?..to se mi moc nezdá :-D
PCMark
Profil
Tomu bych se radši vyhnul, vypadá to opravdu podivně. Domnívám se, že pokud to bude mít nějaký účinek, tak leda negativní.
llook
Profil
Pochybuju, že rank1.info a rank1.cz dělá stejný člověk. Nevěřím tomu ani zbla, vypadá to na obyčejnou výměnou reklamu ve stylu textlink.cz. Další důvod, proč tomu nevěřím je, že nevím, kdo (jestli vůbec někdo) to používá.
No a hlavní důvod je, že není zjevné, kdo za tím stojí (v sekci "o nás" je nekvalitní fotka několika lidí a informace o tom, že jsou "tým profesionálů", v sekci kontakt je jen formulář).
PCMark
Profil
není to další podvodný systém jako je třeba pagerank.cz ?
Retal
Profil
Vždyť tam jednoznačně píší, že jsou to odkazy reciproční, respektive že musíš odkazovat na další stránky v systému. Pokud chcete koupit zpětné odkazy, podívejte se raději na Text Link Ads, nabízí nově registrovaným bonus 100 dolarů.
Monika S.
Profil *
retal: jak ten system funguje, to hned jak se regnu, tak se u mne bude zobrazovat reklama nebo to bude chvili trvat nez si ji nekdo koupi? a plati vubec?
Retal
Profil
Monika S.
Zaregistruj se, dostaneš se do jejich databáze. Reklama se začne objevovat, až ji u tebe někdo koupí a ty ho schválíš.
Je to normální, seriozní projekt, který platí pravidelně a v pořádku.
Doporučuji:
- při registraci vyplnit poctivě údaje o své stránce
- zaregistrovat se co nejdříve, dokud je databáze přihlášených stránek poměrně malá. Existuje větší možnost, že si vás někdo všimne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0