Autor Zpráva
habendorf
Profil
Nevíte jestli už google doskotačil? Zdá se mi, že se pořád výsledky nějak divně mění každou chvilku, zejména s operátorem link:
Martin Kuželka
Profil
Jak to sleduju, tak se výsledky na jednotlivých datacentrech pořád trochu (update) liší...
Yuhů
Profil
no tak jak to sleduju já, tak se výsledky už neliší moc. Ta hlavní enkláva odlišností, která se vyskytovala na serverech v Santa Clara a obsahovala nové domény, tak ta je v čudu.

Podle mě Google dance Allegra skončil. Skončil neúspěšně pro majitele mladých domén -- spadly do sandboxu. Některé jiné domény prý ze sandboxu vypadly, o tom ale nic nevím. Chtěl jsem o tom včera večer napsat článek, ale nějak jsem to nestihnul.
curo
Profil
Podľa mňa sa už tiež skončil. Výsledky sú celkom ustálené a prikláňam s k Yuhúvomu (Yuhúvovmu ?) názoru o znevýhodnení nových stránok. Pocítil som to na vlastej koži.

Zdá sa mi že google celkovo začal viac prihliadať na vek stránok.
Martin Kuželka
Profil
Na některých datacentrech se objevily výsledky obsahující i nové (mladé) stránky. Včera na to upozornil Radim Smička do konference seo.nawebu.
Yuhů
Profil
na žádných datacentrech jsem nenašel rozdíl. Svoje stránky v sandboxu stále mám a nic nenasvědčuje tomu, že se to změní.
Martin Kuželka
Profil
Yuhů, včera se na těch datacentrech web kreta.rovnou.cz zobrazoval...
Yuhů
Profil
nevíš prosím, zda byl na "kréta" druhej?

Pokud jo, tak to pravděpodobně jenom problikla starší databáze z Palo Alto.

Pokud nebyl druhej, tak to je nová databáze.
Martin Kuželka
Profil
Byl druhý...
Yuhů
Profil
jo, dneska začíná další taneček. Na čtyřech datacentrech vidím zcela nové výsledky.
Martin Majliš
Profil
Některé jiné domény prý ze sandboxu vypadly, o tom ale nic nevím.
Když jsem si zaregistroval doménu: http://m-core.net, tak jsem si na domény 3. řádu umístil stránky, to bylo okolo 20. 9. 2004, při přístupu na http://m-core.net to vrácelo 404, a z toho google zřejmě vyhodnotil, že celá doména není aktivní (ty domény 3. řádu přitom do té doby normálně indexoval). 12. října byl na libovolné doméně 3. řádu naposledy. http://www.google.com/search?q=link%3Ahttp%3A%2F%2Fm-core.net - nenajde vůbec nic, přestože JyxoToolbarRank je na těch doménách okolo 100. Až dneska najednou začal všechno indexovat.

Ještě jedna věc mi na tom celá připadá zajímavá - přestože by měl být S-Rank závislý na JyxoToolbarRanku, tak byl/je celou dobu na 0, stejně jako GoogleToolbarPageRank, zatímco JyxoToolbarRank je okolo 100..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0