Autor Zpráva
tony
Profil *
Hosi caute,

pre spojenie "hladam programatora" je moj web v slovenskom googli na prvej stranke.
Odsledoval som vsak, ze cez toto spojenie mi prichadza len male percento navstevnikov.
Preto idem "utocit" na slovo "webdesign".

Viem, ze optimalna hustota klucovych slov na stranke je okolo 5%. Aka je vsak maximalna? Nechcem totiz "prestrelit". Vyraz zoptimalizujem na 20% a google mi to spenalizuje...

Dalsia vec co ma trapi je ta, ze v fulltexte na zoznam.sk som pre spojenie "hladam programatora" moj web nenasiel. Neviete preco? V googli (ako som uz spominal) som na 1. stranke.

Dakujem za odpovede
tiso
Pokiaľ viem tak zoznam zaraďuje stránku dlhšie, ale neviem či si to nemýlim s katalógom.
HeWeR
tony
Jestli se ti podaří úspěšně zaútočit na slovo "webdesign" si fakt dobrý. Výrazy "SEO" a "Webdesign" jsou snad nejhorší.

Doporučoval bych však optimalizaci na jiná klíčová spojení, která nejsou tak konkurenční, ale ve výsledku přinesou více návštěvníků.

Navíc, myslím si, že přes slovo "webdesign" (a vlastně také SEO) nechodí moc aktivních návštěvníků (není moc kvalitních konverzí). Potencionální zákazník často neví, že je něco jak webdesign (a už vůbec ne, co je SEO). Odhaduji, že na frázi "tvorba www stránek" je mnohem víc konverzí (nebo "zvýšení návštěvnosti").

Viem, ze optimalna hustota klucovych slov na stranke je okolo 5%. Aka je vsak maximalna? Nechcem totiz "prestrelit". Vyraz zoptimalizujem na 20% a google mi to spenalizuje...
Text, který je dobrý pro uživatele je dobrý i pro vyhledávač. Konec. Tečka.

Nepočítej hustotu klíčových slov - je to nesmysl a penalizování také. Nikdy nevíš, jakou bude mít Google Bot náladu a jak kvalitní zhodnotí obsah webu. Prostě piš chytře a čtivě. Nic víc v tom není.
Marty
Nepočítej hustotu klíčových slov - je to nesmysl a penalizování také. Nikdy nevíš, jakou bude mít Google Bot náladu a jak kvalitní zhodnotí obsah webu. Prostě piš chytře a čtivě. Nic víc v tom není.

Hustotu klíčových slov samozřejmě nemusí počítat nikdo. Za tento skvělý pocit pak budete muset investovat spoustu časo do vylepšování offpage faktorů jenom proto, abyste dosáhli stejného umístění jako po přidání několika klíčových slov do textu stránky.

Osobně jsem pouhým přidáním zhruba pěti keywords dosáhl posunutí webu na 2. místo na Seznamu. A rozhodně podobně jednají i weby s tématem, které je pro optimalizaci náročné (velká konkurence).

Rozhodně neříkám, že je nutností odměřovat hustotu po desetinách procent, ale vykašlat se na to úplně se mi taktéž zdá neefektivní.
tony
Profil *
webdesign sa hlada 22 krat denne a tvorba www len 6 denne. no mozno ohladne konverzie mas pravdu, treba to otestovat. idem teda utocit na webdesign aj tvorba www a uvidim.
tony
Profil *
22 ku 6 plati pre zoznam.sk, pre seznam je to 50 ku 70.
bures
To tony: Za vítězství na tenisovém Wimbledonu se taky berou miliony a za chození do práce jen podprůměrná mzda. Někdy se prostě vyplatí, když za malé úsilí je malá odměna.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.