Autor Zpráva
Stenlycup
Profil
Jde mi o to ze mam vice domen a chtel bych, aby si roboti precetli klicova slova a popis z hlavicky, pripadne slova a linky na index strance, ale zaroven okamzite byly stranky presmerovany na jine napr pomoci php 301 or meta tagem. Lze to takto or budu penalizovan?
MichálekII
Profil *
To zaváví cloakingem - možná penalizace or to vubec nechapu ...
Stenlycup
Profil
To zaváví cloakingem - možná penalizace or to vubec nechapu ...

Napr: mam domenu a je tam eobchod kuchynske-potreby.cz prikoupim domeny vidlicky.cz a noze.cz a umistim na tyto stranky soubor index.php kde bude v hlavicce presmerovani bud meta tagem or 301 na kuchynske-potreby.cz a zaroven tam budou umisteny klicova slova a popis, pripadne jeste text, ktery stejnak nikdo nestihne precist... ma to vubec smysl pro vyssi navstevnost te hlavni? Ma smysl vubec zakladat dalsi hosting? Podobna otazka tu jiz byla, ale bez uspokojive odpovedi..
tiso
Profil
Ten text by tam mal význam iba ak to presmeruješ cez meta. Oveľa dôležitejšie je ale presmerovať na relevantnú stránku noze.cz -> kuchynske-potreby.cz/noze/
Retal
Profil
To je hloupost.
Darth Nihilius
Profil
Pkud to presmerujes metatagem nebo javascriptem, tak to bude fungovat, ale casem budes urcite penalizovan.
djlj
Profil
No tak přesměrování javascriptem myslím fungovat nebude, ten roboti neumí...
Darth Nihilius
Profil
myslím fungovat nebude, ten roboti neumí...
No však právě proto. Stenlycup myslím chce aby robot zaindexoval doorpage s KW, ale návštěvník byl přesměrován na cílovou stránku.
djlj
Profil
Darth Nihilius
Ajo, špatně jsem to pochopil ;).
DoubleThink
Profil *
Pokud přesměruješ dokument v hlavičcce, tak se robot chová stejně jako prohlížeč - přejde rovnou na adresu specifikovanou v "Location" - jakýkoliv další výstup ignoruje.
Stenlycup
Profil
No podle prispevku to vypada, ze udelam presmerovani 301 rovnou na primarni a na zakladani dalsiho webhostingu se vykaslu... na hl. stranku primarni domeny uvedu linky na dalsi domeny, ktere stejne vedou na tu primarni. Uvidime jestli to bude mit aspon pro robota ze seznamu nejake opodstatneni...
Díky všem
Yuhů
Profil
reaguji na původní dotaz:

> Jde mi o to ze mam vice domen a chtel bych, aby si roboti precetli klicova slova a popis z hlavicky,
> pripadne slova a linky na index strance,
> ale zaroven okamzite byly stranky presmerovany na jine napr pomoci php 301 or meta tagem.
> Lze to takto or budu penalizovan?

ne ne nebo ano ano.

Pokud to uděláš meta tagem nebo 301, robot bude ignorovat všechno na stránce s meta tagem (přesměrováním). Neměl bys být penalizován. Nebude to generovat žádnou návštěvnost, klíčová slova nebudou fungovat.

nebo

Pokud použiješ přesměrování javascriptem, tak se to povede. Tedy ano, lze to tak udělat. A -- ano, rozhodně budeš penalizován. Říká se tomu doorway, případně deceptive redirect.
Inpocasi
Profil
Pokud to uděláš meta tagem
Když se to udělá mete tagem pagerank se stránce na kterou se přesměrová sečte s tou přesměrovanou?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0