Autor Zpráva
Kermit
Profil *
Dobrý den,

před asi dvěma měsíci jsem zde vznesl dotaz s tím, že Seznam mé stránky přestal najednou indexovat (http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=13&topic= 29993).
Yuhů se na to podíval (prý možný výpadek hostingu) a od té doby Seznam vrátil několik stránek do indexu ale stále je to jen malá část a hlavní stránka www.ubytovanivchorvatsku.cz po nějakou dobu opět vyjížděla na KW Chorvatsko na prvních místech (1-3) stejně jako před výpadkem.
Avšak situace se teď opět nějak záhadně otočila a Seznam mojí hlavní stránku na tento KW řadí ve výsledcích až na 6. stránku ikdyž ty stránky předtím mají třeba jen pětinový Srank. Může mi někdo zkusit vysvětlit tento dance, nebo je to zas jen Seznamem ?

Děkuji.
Richi
Profil
Nemůžu mluvit za Seznam ale podle mých webů se pozice ve vyhledávaní pořád mění, je to ovlivněno více faktorama - konkurence optimalizuje, mění se výpočty vyhledávače, hostingem, sezonou, náladou robota :-) atd atd, něco jiného je pokud by některé stránky vůbec neindexoval, pokud je ale má a "pouze" se web propadl spíš bych to viděl na normální změny v konkurenční prostředí, a jak i Yuhů psal, ne jenom podle Sranku se vypisují výsledky ...
HeWeR
Profil
Kermit
Podle mých pozorování Seznam změnil behěm posledních 14 dní docela výrazně algoritmus. Některé mé weby se propadly z první stránky na třetí a jiné zase nepochoputelně vylítly z 3. stránky na první.

Připadá mi, že Seznam dává začíná dávat větší důraz na anchor texty v odkazech - je to ale jen má domněnka.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0