Autor Zpráva
Lukaas
Profil
Prosím o radu:
www.eutravelservice.com bude mít více jazykových verzí. Jako první jsme téměř dokončili anglickou, přes robots.txt jsme robotům zakázali vše mimo rootu a složky english a v index.php v rootu máme jen toto:

<?php header("Location: english/czech-republic-hotels.php"); ?>

Skutečná úvodní stránka je totiž na adrese Czech Republic hotels

Včera nás poprvé navštívil googlebot, udělal jeden hit a výsledek je tento:

site:www.eutravelservice.com

Máme panikařit a rychle se něco doučit?
Petra
Profil
Pokud vás Googlebot navštívil A indexoval teprve včera, tak není nic nenormálního, že ve výsledcích ještě dnes nejste, nepanikařte.
Přesměrování pomocí HTTP hlavičky s kódem 301 nebo 302 je OK.
habendorf
Profil
OT:
<title>Czech Republic hotels &gt; All hotels in Czech Republic</title>
<meta http-equiv="description" content="Czech Republic hotels means all available hotels in Czech Republic booking and special online prices on all hotels in Czech Republic" />
... atd.

Tak tomu říkám vítězství SEO balastu nad informační hodnotou.

Co třeba takhle:Czech Republic hotels which are as well in Czech Republic as well they are hotels and means all available czech hotels in Czech Republic placed in Czech Republic booking and special online prices for those hotels in Czech Republic on all hotels in Czech Republic in currency which is commonly accepted in czech hotels in Czech Republic .....
Marty
Profil
habendorf nemůžu si pomoct, ale mě to příjde, že začíná převažovat SEO nad snahou dělat web pro lidi.
Nevím jak vy, ale já z výše popsaného meta-description moc moudrý nejsem.
habendorf
Profil
Lukaas: Když tak čtu ten svůj příspěvek, zní mi to trochu posměvačně, ale já to tak nemyslím. Chápu že u komerčního projektu je to asi nutnost, bohužel.

Marty: A kdyby jenom na webu! Jako ženáč se bohužel někdy zrakem nevyhnu nějakému tomu "ženskému" časopisu, a to už je skoro stejné. "Rtěnka QWERTY je rtěnka od firmy QWERTY, jejíž kouzlo už poznalo miliony žen používajících rtěnku QWERTY ..." Prostě prázdnej, agresivně útočící balast.
Lukaas
Profil
Máte úplnou pravdu pánové. Potřeboval jsem to rychle vyvěsit (nová doména, hrozící sandbox - což se mimochodem už asi stalo - a dovolená "na krku") a tak jsem tam rychle něco poněkud bez rozmyslu naťukal.

Zlepším to. Slibuji.
Yuhů
Profil
jestli tam byl Googlebot včera prvně, tak na sandbox je sakra brzo
habendorf
Profil
Yuhů: Myslím že v tomto případě "včera" bylo 24.2.
Lukaas
Profil
Propad hotels karlsbad z 19. na 115. místo někdy během minulého týdne, kdy jsem si spokojeně lyžoval. To by mohlo být ono?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0